AKP BÜNYESİNDEKİ PELİKAN MİKROBU PROVOKASYON YAPIYOR-TEK SÜPER GÜÇ TÜRKİYE'NİN GÖLGESİNE SIĞINAN DEV

Tek süper güç Türkiye'nin gölgesine sığınan devletler artıyor-AKP bünyesindeki PELİKAN mikrobu provokasyon yapıyor!

06 Haziran 2019 Perşembe 21:59 < GÜNDEM

 
AKP BÜNYESİNDEKİ PELİKAN MİKROBU PROVOKASYON YAPIYOR!
 
AKP'nin 23 Haziran'daki en büyük rakibi İmamoğlu değil; sadece kendisidir. AKP bünyesindeki PELİKAN mikrobu provokasyon yapıyor!
 
İmamoğlu'nu hedef alan aklı kıt bazı AKP'lilerin Rum-Pontus diyerek saldırması seçmeni CHP'ye itmekten başka bir şeye yaramıyor!
 
Bazı AKP'li yöneticilerin İmamoğlu'na ısrarla Rum-Pontus diyerek yüklenmesi ihanet değilse gaflet ve delalettir. Uyanın artık...
 
Siyasette savaşın kazanını belirleyen tek unsur akıldır! Aklı 5 karış havada olan dalkavukların yaptığı siyaset düşmanı besler!
 
İhanetin bir devlete, ülkeye, medeniyete, orduya, dine, ideolojiye, partiye, topluma vereceği zararı düşman ordusu veremez!
 
Ey AKP'li yöneticiler… Bu ülkenin en büyük sorunu Sabetayist Yahudilerdir! Sayenizde bir de Rum-Pontus sorunumuz oldu. Aferin!
 
İddia edildiği gibi Ekrem İmamoğlu Türkiye'nin Guadio'su olur mu? Hoş, olsa ne yazar? Guadio ne halt etti ki bu da yapsın?

TEK SÜPER GÜÇ TÜRKİYE'NİN GÖLGESİNE SIĞINAN DEVLETLER ARTIYOR!
 
Türkiye'den sonra Hindistan da ABD baskısını reddedip S-400 alacağını açıkladı. Aslan ava pençe atınca çakallara da cesaret geldi!
 
Çin lideri Şi, Rusya'da. Ortak basın toplantısında iki lider de ticarette Yuan ve Ruple kullanmak için anlaştıklarını söylediler!
 
Siyonizm'in $ silahına karşı milli paralarla ticaret yapalım diyen tek süper güç Türkiye'nin gölgesine sığınan devletler artıyor!
 
Türkiye'nin $ zulmüne karşı milli para ile ticaret yapma fikri dünyada dalga dalga yayılıp destekleniyorsa bu süper güç olmaktır!
 
Herkes ABD'nin çöktüğünü söylüyor. Ama "niye ve kimin ABD'yi çöküşe sürüklediği?" sorusunun cevabını bilen yok!
 
ABD'yi bir süper makina olarak kullanan Siyonizm'in küresel düzenini Erbakan yıktı! Bunu bilmeyen yakın tarihle ilgili cahildir!
 
Mesud AKGÜL

 CHP'LİLERİN İSLAM'I İSTİSMAR ETMESİNDEN ANCAK AKILSIZLAR RAHATSIZ OLUR-İMAMOĞLU'NUN KARŞISINA CUMHURBAŞKKANI İLE ÇIKMAMALI  TIKLAYIN 
 

Etiketlermesud akgül akp chp seçim
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 335,600    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by