AKP VE PELİKAN’IN STRATEJİSİ-TSK'NIN HAKURK'A YAPTIĞI PENÇE HAREKATI'NIN YANSIMALARI-İNGİLİZ TEMEL’D

AKP'yi örümcek ağı gibi kuşatan PELİKAN’ın stratejisi - MİT Müsteşarı’nın Özel Kalem Müdürü Kim? - TSK'nın Hakurk'a Yaptığı Pençe Harekatı'nın Yansımaları-İngiliz Temel’den inciler

28 Mayıs 2019 Salı 22:19 < GÜNDEM

 
AKP'Yİ ÖRÜMCEK AĞI GİBİ KUŞATAN YAHUDİ PELİKAN’IN STRATEJİSİ!
 
AKP; FETÖ ile mücadele ederken rakiplerine itibar suikastı yapmak için FETÖ'nün kumpas/montaj yöntemlerine sarılmaması gerekiyor!
 
AKP'yi örümcek ağı gibi kuşatan Yahudi PELİKAN sosyal medyadan İmamoğlu'nu mağdur gösterecek komplolara imza atıyor! Sizce neden?
 
Şamil Tayyar: "AKP'nin kontrolsüz paralel yapılara ilişkin de önlem alması zaruri hale geldi." Dedi.
 
Yahudi PELİKAN'I bilmeyen de yok!
 
AKP İstanbul BŞBB adayı Binali Yıldırım da Yahudi PELİKAN örgütünün yönettiği sosyal medya eşkıyası trollerden dert yandı!
 
23 Haziran İstanbul seçimlerine AKP iktidarı kamu bankaları yönetimine eski bakanları atayarak hazırlanıyor. Müthiş bir strateji!..
 
B. Arınç, A. Aksu, M. Uysal, S. Yakut... CB YİK üyeliği ile Halkbank ve Vakıfbank'a atandı! 23 Haziran seçiminde çok işe yarar! Bravo!..
 
Başkan Erdoğan'ın, "Bu Trenden inen bir daha binemez" dediği isimler birer birer kamu bankaları trenine binmeye başladılar! DİKKAT
 
MİT MÜSTEŞARI’NIN ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ KİM?
 
MİT Müsteşarı Hakan Fidan’ın kendi mülakatıyla özel kalem müdürü yaptığı İdris Karagöz’ün FETÖ'den tutuklandığını biliyor musunuz?
 
Bu arada; 7 Şubat 2012'de FETÖ'nün ifadeye çağırıp operasyon çektiği MİT Müsteşarı Hakan Fidan; FETÖ'cü MİT'ciyi özel kalem müdürü yapmış!
 
Gazeteci Toygun Atilla,"İFŞA"adlı kitabında Hakan Fidan'ın özel kalem müdürü yaptığı MİT mensubunun FETÖ'den tutuklandığını yazdı!
 
TSK'NIN HAKURK'A YAPTIĞI PENÇE HAREKATI'NIN YANSIMALARI
 
TSK; Siyonist/Haçlı bloğunun proje terör örgütü PKK/YPG'yı Irak'ta, Suriye'de eziyor! PKK'nin sahipleri ise çaresizce izliyor!
 
TSK'nın Hakurk'a yaptığı Pençe Harekatı'nı ekranlarda değerlendiren stratejist ve akademisyenler konuşuyor ama boş konuşuyor!
 
Batıyı hedef alan terörizmde sosyal medyadan tepki koyan sözde sanatçılar; TSK'nin Hakurk operasyonunu destekliyor mu?
 
"Her şey çok güzel olacak" diyen sanatçı müsveddeleri; TSK'nin Hakurk harekatı için de," Her şey güzel olacak " diyebiliyorlar mı?
 
TSK'nin Hakurk'a Pençe Harekatını yaptığı sırada İngiliz Temel, Mehmetçiğe destek tweeti henüz atmış değil! Atar mı? Takipçisiyiz!
 
İNGİLİZ TEMEL’DEN İNCİLER
 
İngiliz Temel "Bizim bir davamız var" deyip duruyor! Dava dediği ne peki? Saadetçileri 7 kocalı Hürmüz'e çevirip ortalığa salmak mı?
 
Devşirme İngiliz Temel Yassıada projesine "Demokrasi adası değil çevre katliamı" demiş. Saadet'i Yeşiller Partisi mi yapıyor ne?
 
Millî Gazete'nin iri manşeti: "İSTANBUL HUZURA SAADET'LE KAVUŞACAK" Yanaşma Saadet'in kendine faydası yok; kime faydası olur?
 
*****
40 yıl önce Erbakan: “AB, uçurumdan hızla aşağıya yuvarlanan otobüs!” Yahudi medyası: “Erbakan hayal görüyor!”
2019 Avrupa medyası: “AB dağılıyor!”

*****
Yahudi PELİKAN medyası günlerdir A. Davutoğlu'nun Diyarbakır programında partisini ilan edeceği haberleriyle meşgul!
Sonuç: Yalan!
 
Mesud AKGÜL

 SP'NİN İFTAR PROGRAMINA İMAMOĞLU’NUN KATILMASI! SİYONİZM'İN İKİ KUTBA BÖLÜNMESİ  TIKLAYIN 

 
Etiketlermesud akgül tsk temel karamollaoğlu akp medya pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by