BAŞBAĞLAR'DAKİ VAHŞİ KATLİAMI ANMA GEREĞİ DUYMADI

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in gündeme ilişkin değerlendirmeleri…

06 Temmuz 2019 Cumartesi 22:10 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in gündeme ilişkin değerlendirmeleri…

Karazangoçoğlu Madımak'ta dumandan boğulanlarla ilgili konuştu; Başbağlar'daki vahşi katliamı anma gereği duymadı.

Ey Saadetçiler! Başbağlar katliamında şehit edilenleri anma programına Saadet Partisi ve İyi Parti temsilci göndermemiş. İkisi de Yahudi güdümlü!

***

VAR-YOK YRP LİDERİ

Şu var-yok YRP liderinin her gelişmede camiasını aydınlatacak açıklamalar, değerlendirmeler yapması gerekmiyor mu? Hazret nerde? Fatih Erbakan olmasa YRP bir eksiklik hissetmeyecek gibi. Varlığı-yokluğu belli olmayan bir liderle bayağı vaziyeti sürdürüyor.

***

BİZE ALLAH'I ANLATIR

Sesteki ahenk, sözdeki büyü, hareketteki estetik, davranıştaki şıklık, duygudaki coşku, sanattaki ihtişam bize Allah'ı anlatır. Sonsuzluk arzusu, mükemmellik duygusu, güzelliğin cazibesi, zevklerin tutkusu, lezzetlerin halaveti, sevgi bize cenneti anlatır.

***

VESAYETTEN KURTULMANIN 2 ŞARTI VAR

Bir ülkede tek bağımsız erk siyasi otoritedir. Merkez Bankası bağımsız olamaz. Bağımsız yargı olmaz. Yasama organı bağımsız olmaz. Bu erkler bağımsızlığı siyasi otorite ile paylaşır. Birbirinden bağımsız kurumlar bir ülkeyi yönetirse krizler, kaoslar bitmez. Milli irade bölünmez.

Millî Görüş'ün başlattığı gerçek kurtuluş savanın 50. yıllında Türkiye artık fiilen özgür ve bağımsız bir ülkedir. Lakin vesayetten resmen kurtulmasının 2 şartı var. TC Merkez Bankası başkanı görevden alınarak biri yerine geldi. Diğeri ise Kemalizm'in özelleştirilmesidir.

***

TÜRKİYE İNSANLIĞIN VİCDANI

Türkiye insanlığın vicdanı. Bosna'da, Suriye'de, Mısır'da, Kaşıkçı cinayetinde ve daha çok konuda Batılı ülkeleri mahkûm etti.

***

SURİYE’NİN GENÇ NÜFUSU GÜÇLENDİRDİ

Uzun yıllar doğum kontrolü uygulanan Türkiye'nin nüfusu yaşlanıyordu. Suriye'nin genç nüfusuyla ekonomisini içine alarak güçlendi.

***

BEKA SORUNU

BEKA SORUNU dillendirilmeseydi 23 Haziran Seçim sonucu 31 Mart'ta da ortaya çıkardı. İstanbul "beka sorunu yok" diye oy kullandı.


(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by