BAŞKAN ALAN B20 ZİRVESİNDE

Türkiye ve dünyanın önde gelen firmaları ve yönetim kadrolarının katılarak küresel ekonomideki beklentilerin değerlendirileceği B20 Zirvesine katılan Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan, Elazığ iş dünyasını bu önemli toplantıda temsil ediyor.

03 Eylül 2015 Perşembe 12:03 < EKONOMİ
 B20 Türkiye Konferansı 60 ülkeden 1000’in üzerinde işadamı ve finans dünyası temsilcisinin katılımı ile Ankara’da TOBB İkiz Kuleler’de 03 Eylül 2015 tarihinde başladı. Elazığ TSO Yönetim Kurulu Başkanı İdris Alan’ın da katıldığı konferansın ev sahipliğini M. Rifat Hisarcıklıoğlu yaparken, konferansın  açılış oturumuna Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz da katıldı.

B20 Türkiye Konferansı, 60 ülkeden binin üzerinde işadamı ve finans dünyası temsilcisinin katılımıyla, 03 Eylül 2015 tarihinde Ankara’da başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz konferansın ilk günündeki açılış oturumuna konuşmacı olarak katılırken, Konferans süresince toplam 20 oturumla küresel ekonominin gündemindeki önemli konular tartışılacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu ise konferansa ikinci gün katılarak bir konuşma gerçekleştirecek. Aynı gün G20 finans bakanları ve merkez bankası başkanlarının katılacağı ana oturum olacak. TOBB’den yapılan açıklamaya göre, B20 Türkiye Görev Gücü Başkanları Güler Sabancı, Ali Koç, Hüsnü Özyeğin başta olmak üzere 100’e yakın konuşmacının yer alacağı paralel oturumlarda ise küresel iş dünyasına yeni bir yol haritası çizilecek.

HG
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by