BİLDERBERGÇİ ALİ BABACAN'I DESTEKLEYENLERİ NOT EDİN VE UNUTMAYIN!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Ali Babacan lehine yapılan propagandaları değerlendirdi.

12 Temmuz 2019 Cuma 14:48 < GÜNDEM
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Ali Babacan lehine yapılan propagandaları değerlendirdi.


Türkiye'deki İsrail'in illüzyoncu medya ve akademiyası sistem değişikliği konusunda algı ve hipnotizma oluşturmada atağa geçti. Küresel güç destekli Türkiye'deki İsrail medya ve akademiyası yeni sistemi değiştirip Kemalist statükoyu geri getirme atağında. Ayının 40 hikâyesi armut üzerine. Türkiye'deki İsrail'in bütün derdi ve hikâyeleri Kemalist Statükoyu koruyup sürdürmek üzerine.

Türkiye'deki İsrail'in heykeltraş toplum mühendisleri Bilderbergçi Ali Babacan için yontmaya koyuldular. Halk ağzı açık izliyor! Eğer Türkiye'deki İsrail unsurlarını tanımıyorsanız işte fırsat: Bilderbergçi Ali Babacan'ı destekleyenleri not edin ve unutmayın! Davutoğlu AKP liderliğine talip diye hain muamelesi görüyor. Parti kurmak için istifa eden Babacan ise anlayış görüyor. Türkiye'deki İsrail hiç bu kadar kör kör parmağım gözüne durumunda olmamıştı. Artık biliniyor diye pervasızlaşıp küstahlaşıyor.

***
 
HALK DESTEĞİNİ ÇEKİYOR ÇÖZÜM LAZIM!
Sevenleri CB Erdoğan'ı istemiyormuşuz gibi bize karşı savunuyorlar. Erdoğan'a itirazımız yok. Halk desteğini çekiyor çözüm lazım. İktidara gelmek gibi bırakmak da basiret ister. İktidara gelmek kadar bırakmak da zor ve sancılıdır. Koltuk yapışanını kurtaramaz.

Kenan Evren darbe yaptı. Halk %92 oy vererek anayasası ile birlikte referandumla CB seçti. 7 yıl görev yapıp akıllıca bıraktı. İsmet İnönü Cumhurbaşkanı, Başbakan, CHP Genel Başkanı olarak hırsını sürdürdü. Ecevit kongrede devirdi; köşesine rezilce çekildi.
 
***

KARAZANGOÇOĞLU PERİNÇEK KADAR MİLLİ OLAMIYOR
Karazangoçoğlu Temel Doğu Perinçek'e kurban olsun; onun kadar yerli ve milli olamıyor. Saadetçiler utanmadan destekliyorlar.

***

DÜŞMAN TANIMI: İSRAİL!
S-400'lerin Urfa ve Hatay'da konuşlanacağı söyleniyor. Bu, Türkiye'nin düşman tanımı ve tehdit algılamasını da gösteriyor: İsrail!

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0579     EURO 6.5627     IMKB 120451     ALTIN 309,097    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by