DEVŞİRME İNGİLİZ TEMEL SAADET PARTİSİ'NİN BURNUNU HER PİS İŞE SOKUP HER SEÇİMDE SÜRTÜYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

28 Mayıs 2019 Salı 01:51 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


Devşirme İngiliz Temel Saadet Partisi'nin burnunu her pis işe sokup her seçimde sürtüyor. Saadetçiler gasilin elindeki meyyit gibi! Karazangoçoğlu ne halt yese Saadetçiler bir keramet atfediyor. Yahudi hepsini hipnotize etmiş. Önce ahlak ve maneviyat değil para!

Araziye çıkamayan Saadetçiler Yahudi parasıyla lüks salonlarda nutuk atıp pahalı reklamlarla tanıtım yapıyorlar. Sonuç: Sıfır! Karazangoçoğlu Yahudi parası ile pahalı iftar verip kendi adayı ile birlikte CHP adayını da takdim ediyor büyülenmiş Saadetçilere!

Karazangoçoğlu İngiliz tipi sekülarizm dedi, Gezici söylemini sahiplendi, "Batı Kulüpçü" oldu... Saadetçiler uyanmıyor bir türlü! Karazangoçoğlu için "dünya teşt"! Müslüman'a düşman, gâvura âşık, kulağına üfürüleni yapıyor. Saadetçiler Âladağ gibi serin!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarımdan derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 334,670    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by