Anasayfa » Dünya
İran'da gönüllü milis güçlerinden 8 kişi öldü
İran'da İngilizce yayın yapan Press, cumhurbaşkanlığı seçimlerinin sonuçlarını protesto etmek için düzenlenen gösterilerde gönüllü milis güçlerinden 8 kişinin öldüğünü bildirdi.
Erbakan Hoca Hamaney ile de görüştü
54. Hükümetin Başbakanı Necmettin Erbakan'ın İran temasları sürüyor. Geçtiğimiz günlerde Ahmedinejad'la görüşen Erbakan, dün de İran'ın dini lideri Hamaney'le bir araya geldi.
Kapitalist Düzeni İlahi Düzene Dönüştürmeliyiz
Eski Başbakanlardan Erbakan,"İranlı dostlarımızla oturup, dünyada haksız yere kanlar dökülmesine sebep olan Kapitalist düzenin İlahi düzene dönüşmesi için nelerin lazım olduğunu düşünmeliyiz" dedi.
Yeni Bir Dünyayı Kuruyoruz
Milli Görüş lideri Erbakan Ahmedinejadla görüşmesinde "12 sene önce İran'a geldiğimizde D-8'leri kurduk. Şimdi de Yeni Bir Dünya'nın kurulması için ciddi bir çalışma dönemi başlattık" dedi.
İsrail’i saran korku
Amerika Birleşik Devletleri'ndeki Rod adası merkezli savunma ve uçak üretim firması Textron'un Kuveyt ve Birleşik Arap Emirlikleri'nden bir grup yatırımcıya satılabileceği bildirildi.
Erbakan Ahmedinejad'la görüştü
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, İran Cumhurbaşkanı Mahmud Ahmedinejad ile görüştü.
İsrail'den Erbakan'a yakın takip
54. Hükümet'in Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın İran ziyareti İran basınında büyük ilgi görürken, ziyaret İsrail gizli servisi MOSSAD tarafından da yakın incelemeye alındı.
Erbakan Azad Üniversitesi'nde
Erbakan İran seyahatinin 4. gününde İran'ın Azad Üniversitesi'ne gitti. Üniversitenin Rektörü Jasbi Hocayı öğrencilere "büyük bir filozof ve dünya siyasetine yön veren büyük bir lider" olarak tanıttı.
Erbakan: 'Siyonizme karşı ittifak kurulmalı'
İran temaslarının 3. gününde Milli Görüş lideri kimlerle görüştü, neler söyledi?..
Erbakan'ın İran Gezisinden Ayrıntılar
Bir dizi temasta bulunmak üzere Tahran'a giden Milli Görüş lideri Erbakan'ın Pazartesi günkü Rafsancani ve Muttaki görüşmelerinden ayrıntılar...
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by