Anasayfa » Dünya
Erbakan, Rafsancani ve Mutteki ile görüştü
Eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan, davet üzerine geldiği İran'da temaslarda bulunuyor.
Türkiye bir kez daha gönülleri fethetti
Rasmussen'in NATO Genel Sekreterliği'ne seçilmesine itiraz eden Türkiye'ye İslam Dünyasından destek yağıyor. İşte Türkiye'nin tavrına yapılan yorumlar...
Freeman: ''İsrail bu politikalarla yürümez''
ABD'de NSA başkanlığı Yahudi lobisince engellenen Freeman, İsrail'in yıkıcı politikalarının ABD ve İsrail'in aleyhine olduğu görüşünde.
Bu fotoğraf Amerikayı salladı
Dünya lideri konumundaki Başkan Obamanın Suudi Kralı Abdullah ile tokalaşırken fazla eğilip adeta iki büklüm olması ABDde tepkiye yol açtı.
AKP yeni derin devletini oluşturuyor
Newsweek yazarı ve iflah olmaz AKP karşıtı Soner Çağaptay Ergenekon'u AKP'nin yeni derin devlet yaratma çabası olarak yorumladı.
ABD ile İsrail arasındaki ilk çatışma
ABD ile İsrail arasında Doğu Kudüs'te Filistinlilere ait evlerin yıkımı konusundaki uzlaşmazlık giderek yoğunlaşıyor.
İsrail'i Osmanlı belgeleri yalanladı‏
Osmanlı arşivlerinde bulunan belgelerin, Filistinlilerin, Doğu Kudüs'teki tartışmalı ev arazilerinin sahipliğini doğrular nitelikte olduğu ortaya çıktı.
''Türkiye'nin Liderliği İslamla Olur''
İngiltere Kraliçesi'nin Hukuk Danışmanı Markezinis "Türkiye İslam'a yönelirse dünya çapında rol oynayacak" dedi.
Obama Neo Con'ları Çıldırttı
Neo Conlar'a yakınlığı ile bilinen Washington Times gazetesi, Başkan Barack Obamanın Türkiye ziyareti nedeniyle, AKP ve Obamaya ağır hakaretlerde bulundu.
Obama geliyor Davos faturası kime kaldı?‏
Erdoğanın Davos restinin ardından bu çıkışın ağır bir faturasının olacağı ve Türkiyenin yalnızlığa itileceğini savunanlar Obamanın Türkiye ziyareti takviminin açıklanmasıyla zor duruma düştü.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by