Anasayfa » Dünya
Şempanze Obama ABD'yi karıştırdı
Rupert Murdoch'un sahibi olduğu New York Post gazetesinde yayımlanan karikatürde Obama'nın şempanzeye benzetilmesi ırkçılıkla mücadele eden siyahileri kızdırdı.
Obama'nın İsrail'e ilk sürprizi!
Obama yönetimi, İsrail'i hayal kırıklığına uğrattı. İşte nedeni...
General suikastinde Mason şüphesi‏
General Rızayev'in Azerbaycan'da mason locasının kurulmasına karşı olduğu için ortadan kaldırıldığı ileri sürüldü ve Aliyev'in bu yöndeki kararında etkili olduğu belirtildi.
Meclise Asılan İlk Bayrak Türkiye'nin
Suriye'de temaslarda bulunan TBMM Başkanı Köksal Toptan'ın Suriye Halk Meclisi'ni ziyareti öncesi binaya Türk bayrağı asıldı.
Lübnan'da Türkiye lehine gösteri
"Allah Türkiye'yi ve halkını korusun", "Canımız, kanımız sana feda olsun Türkiye"... Bu pankartlarla Beyrut'da büyük yürüyüş gerçekleşti ve bir mektup gönderildi...
Genelkurmay'dan İsrail'e sert tepki
Genelkurmay Başkanlığı, İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı'nın uluslararası bir toplantıda yaptığı konuşmaya sert tepki gösterdi.
Flaş:Türkiye İsrail'e Nota Verdi
Dışişleri Bakanlığı İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı'nın yaptığı açıklamalardan dolayı nota verdi.
İsrail: En Büyük Katliamı Türkler Yaptı‏
Türkiye ile İsrail'in siyasi liderleri arasında yaşanan söz düellosuna, İsrail ordusu da katıldı. İsrail Kara Kuvvetleri Komutanı Avi Mizrahi Başbakan Tayyip Erdoğan'a zehir zemberek suçlamalar yöneltti.
ADL: Krizin faturası Yahudilere kesiliyor
Anti-Defamation League adlı Musevi kuruluşu, Avrupalıların üçte birinin küresel krizden Yahudileri sorumlu tuttuğunu açıkladı.
Ahmedinejad hakkında şok iddia!
İranda birkaç gündür Cumhurbaşkanı Ahmedinejadın Musevi olup olmadığı tartışılıyor..
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by