EFSANEVİ HİZMETLERİ ANCAK MİLLİ GÖRÜŞ KADROLARI YAPAR

Saadet Partisi Elazığ milletvekili adayı Mine Kaya efsanevi hizmetlerin ancak Milli Görüşle yapılabileceğini söyledi.

07 Haziran 2011 Salı 23:00 < SİYASET


Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mine Kaya, Kovancılar İlçesinde düzenlenen salon toplantısında konuştu. Saadet Partisi Kovancılar ilçesi Hanım Kolları teşkilatı tarafından organize edilen Salon Toplantısına yoğun bir katılım olduğu gözlemlendi.

Seçimlere görünürde çok fazla partinin girdiğini ancak aslında Saadet Partisi dışındaki partilerin hepsinin aynı olduğunu belirten Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mine Kaya, “Saadet Partisi dışındaki diğer partilerin hepsi bir birinin bir benzeridir, tek farkları isimleridir. Saadet Partisi dışındaki bütün partiler, IMF’cidir, Avrupa Birlikçisidir.” diye konuştu.

Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mine Kaya, Ülkemizin getirildiği uçurum noktasından ancak Milli Görüş ile kurtulacağının altını çizerek, “Kovancılar ilçesi hanımları efsanevi Milli Görüş hizmetlerini yakinen bildikleri için her zaman bize destek olmuşlardır. 12 Haziran günü de bu desteği zirveye çıkaracak ve inşallah Milli Görüşü iktidara taşıyacaklardır.” dedi.

Sekiz yıllık iktidar döneminde AKP Hükümetinin Elazığ’da ve Kovancılar ilçesinde kayda değer bir hizmet getirmediğini ülke meselelerinde ve dış politikada başarısız olduğunun altını çizen Kaya; “AKP hükümetinin sekiz yıldır tek başına iktidarda olmasına rağmen, ülke meselelerinin çözümünde, dış politikada ve ekonomide yaptığı başarısız icraatlar kamuoyunda büyük bir tepki oluşturmuştur. 11 aylık Milli Görüş iktidarında Milli Görüşün kokusunu alan halkımız, efsanevi hizmetlere imza atan 54. Hükümet dönemi günlerini mumla aramaktadır. Halkımız geçen bu sürede şunu çok iyi idrak etmiştir ki efsanevi hizmetler ancak Milli Görüşle yapılabilir.” diye konuştu.  

  HG
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by