Anasayfa » Eğitim
Anaokulu İnşaatı Tamamlandı
Çevre Şehircilik Müdürlüğü tarafından Sanayi Mahallesi'nde yapımı gerçekleştirilen 80 öğrenci kapasiteli anaokulu binasının inşaatının tamamlandığı açıklandı.
“Çalı Gülleri Projesi” Tanıtıldı
Ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarını dersaneye göndermek içinn Milli Eğitim İl Müdürlüğü'nün desteğiyle başlatılan "Çalı Gülleri Projesi" kamuoyuna tanıtıldı.
MTS Sınavı 18 Aralık'ta
Motorlu Taşıt Sürücü Adayları sınavı 18 Aralık Cumartesi günü il genelindeki 11 okulda yapılacak.
Fırat Üniversitesine Yeni Bölümler
Fırat Üniversitesine yeni 1 Fakülte, 2 Yüksekokul, 1 Bölüm ve 1 Program kurulması teklifleri YÖKe gönderildi.
KPSS EĞİTİM BİLİMLERİ SONUÇLARI AÇIKLANDI
10-11 Temmuz 2010 tarihlerinde yapılan ve kopya sebebiyle iptal edilerek 31 Ekim'de yeniden yapılan KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı sonuçları bugün açıklandı.
2010 YDUS SONBAHAR DÖNEMİ SONUÇLARI
2010 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) Sonbahar Dönemi Sonuçları Açıklandı
ÖSYM, KPSS'YE HAZIR
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi , Temmuz 2010'daki Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda soruların sızdırıldığı kanaatiyle iptal edilerek yeniden yapılacak KPSS Eğitim Bilimleri Sınavı'nın hazırlıklarını tamamladı.
DGS EK YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI
2010-DGS Yükseköğretim Programlarına Ek Yerleştirme Sonuçları açıklandı.
SINAVA KALEM BİLE ALINMAYACAK
ÖSYM, bugüne kadar yapılan sınavlarda alınan güvenlik tedbirlerine ek olarak bazı yeni tedbirler aldı. Bu yeni tedbirlere göre kalem ve silgi gibi ihtiyaçlar ÖSYM tarafından verilecek. Her sınıfa da saat asılacak.
EK YERLEŞTİRME BAŞVURULARI BAŞLIYOR
Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi sitesinde yapılan açıklamaya göre ek yerleştirme başvuruları 6 Ekimde başlayacak ve 11 Ekimde sona erecek.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by