Anasayfa » Ekonomi
2013 YILI ELAZIĞ'IN VERGİ REKORTMENLERİ
Elazığ ili 2013 vergilendirme dönemine ait 2014 yılı Mart ayında alınan Yıllık Gelir Vergisi ile Yıllık Gelir Vergisi(GMSİ) ve Nisan ayında alınan Kurumlar Vergisi sonuçlarına göre en çok vergi verenl
KİĞILI VE BENZEŞ LİSELİLERLE BULUŞTU
Vali Ö.Faruk Koçak "Girişimci Kente Doğru" projesi kapsamında Elazığ'da lise öğrencileriyle biraraya gelen Elazığlı işadamları Abdullah Kiğılı ve Osman Benzeş'e plaket takdim etti.
HAUS PORT AÇILDI
Elazığ'dan Türkiye ve dünyaya açılmayı hedefleyen Elazığlı Yapı Market şirketi HausPort açılışını yaptı.
ELMÜTDER Ziyaretlerini Sürdürüyor
Geçtiğimiz günlerde kuruluşunu tamamlayan Elazığ İnşaat Müteahhitleri Derneği Elazığ Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdulkadir KANDEMİR i makamında ziyaret etti.
PİSERRO ELAZIĞ'da
Piserro Giyim Elazığ Mağazasının açılışı Cuma günü Malatya Caddesi KOSGEB yanında yapıldı.
TSO'dan Gıda Firmalarına Çağrı
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), Rusya'da düzenlenecek PRODEXPO Gıda Fuarı'na katılmak isteyen firmalara çağrıda bulundu.
YEREL ÜRÜNLER DESTEKLENECEK
Ağın leblebisi, dut pestili, üzüm pestili, orcik şekeri gibi Elazığ'a has yerel ürün listemiz 12. çağrıda desteklenmek üzere Avrupa Birliği Komisyonu tarafından onaylandı.
ETİKROM'dan TÜMSİAD'a Ziyaret
Yıldırım Holding Kurumsal İletişim Direktörü A.Hamdi BORYALI, Eti Krom A.Ş Genel Müdür Yardımcısı Erdal KAYA, İdari İşler Müdürü Erdal BERBER Elazığ TÜMSİAD şubesini ziyaret etti.
Elazığ Müsiad 82.Genel İdare Kuruluna Katıldı
Elazığ Müsiad Yönetimi Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD)'nin Gaziantep Anatolian Otelde düzenlediği 82.Genel İdare Kurulu (GİK)na katıldı.
TSO'dan Bilgilendirme Toplantısı
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sektörel bilgilendirme toplantıları kapsamında sigorta sektörüne yönelik etkinlik 12 Eylül 2013 Perşembe günü Saat: 13.00 da Elazığ TSOda gerçekleştirilecek.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by