Anasayfa » Ekonomi
Tarım Gıda ve Otomotiv Fuarı" törenle açıldı
Tarım makineleri ve aletlerinin yanı sıra zirai ürünlerin sergilendiği ve 25 firmanın stant açtığı fuar, 4 gün açık kalacak.
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ ZİYA POLAT DOST MECLİSİNE KONUK OLDU
MÜSİAD Elazığ Şubesinin bu haftaki Dost Meclisi Toplantısına Elazığ Orman Bölge Müdürü Ziya POLAT Konuk oldu.
Cemil ERDEM'den Gazeteciler Bayramı Kutlaması
Elazığ Esnaf ve Sanatkarları odaları birliği Başkanı Cemil Erdem 24 Temmuz Gazeteciler Bayramı dolayısıyla bir açıklama yaptı.
GENÇ MÜSİAD GENÇLİK PLATFORMUNA ÖNCÜLÜK YAPACAK
MÜSİAD Elazığ Şubesi Gençlik Kurulu Başkanı Yunus EVLİYAOĞLU İlimizde mevcut Gençlik kuruluşları ile görüşmeler başlattıklarını ifade etti.
Sicil Affı ve Yeni Nesil Ödeme Kaydedici
Sanayi sicil kaydı yaptırmayan işletmelere af geldi. Bugüne kadar sanayi siciline kayıt olmayan işletmeler para cezası ödemeyecek. Gerekçe, gerçek sanayi işletme sayısını tespit etmek olarak gösteril
İŞGEM`den Girişimcilere İş Fırsatı
Elazığ İşgem`de 60 m2 ile 820 m2 arasında değişen 7 işyerinin yeni girişimcilerini beklediği açıklandı.
EMITT 2013 Fuarı Yapıldı
EMITT 2013 Fuarı Elazığ'ın da katılımıyla İstanbul Beylikdüzü'nde yapıldı.
TOKİ ELAZIĞ'da 212 TL TAKSİTLE EV SATACAK
TOKİ 500 konutluk Elazığ Merkez Zafran Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan ve stokta bulunan 183 adet konutu kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunuyor.Peki konutların satış işlemleri ne zaman başlıyor.
Sözleşmeliye Kadro kimleri kapsıyor?
Sözleşmeliye kadro düzenlemesi 4 Haziran 2011 tarihli mükerrer Resmi Gazetede yayımlandı. Peki yayınlanan bu düzenleme kimleri kapsıyor?..
Budapeşte İş Gezisi Tamamlandı
Elazığ TSO Avrupa İşletmeler Ağı Ofisinin organize ettiği Budapeşte iş gezisi işadamlarının karşılıklı görüşmeleri ve çeşitli etkinliklerle gerçekleştirildi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by