ERBAKAN DÜŞMANI NEVŞİN MENGÜ TV 5’DE AĞIRLANDI/SP, İSLAM VE SOL ÇALIŞTAYINA KATILACAKMIŞ!

Her defasında Erbakan'a kin kusan Sabetayist Nevşin Mengü, TV'5'te Esad'a methiyeler dizdi / Erbakan ve Milli Görüş'ten saparak batıl/tağuti sol/sosyalist Gezici söylemlerini kullanan SP, İslam ve Sol Çalıştayına katılacakmış!

07 Ocak 2019 Pazartesi 16:45 < GÜNDEM

 
Erbakan Düşmanı Nevşin Mengü TV 5’de Ağırlandı!
 
CNN Türk’ten kovulan Nevşin Mengü, TV5’teki programda Fırat’ın doğusundaki YPG/PKK unsurlarına düzenlenecek olan harekatı değerlendirirken, ÖSO’yu hedef alarak katil Esed rejimini övdü.

Her defasında Erbakan'a kin kusan Sabetayist Nevşin Mengü, TV'5'te Esad'a methiyeler dizdi!
 
Kadere bak, kimler kimlerle beraber!
 
Attığı twetlerde her zaman Erbakan ile dalga geçip alay eden HDP/PKK dostu Sabetayist Nevşin Mengü, TV5'te ağırlandı!
 
HDP ve PKK yandaşı Nevşin Mengü, zalim Esad'a güzellemeler yaparak TSK ile bir olan ÖSO'na ise saldırdı!
 
Ülkemizde Erbakan ve Milli Görüş düşmanı ne kadar bilindik Sabetayist, Kemalist, Gezici, liberal, sosyalist varsa TV5 hepsine ekranlarını sonuna kadar açıyor!
 
İsrail'in ülkemizdeki yeni kanalı TV5! Ne kadar Erbakan ve Türkiye düşmanı, PKK yandaşı, HDP dostu varsa TV5 ekranlarında...
 
SP, İslam ve Sol Çalıştayına katılacakmış!
 
TV5 ekranları Erbakan ve Milli Görüş karşıtı Sabetayist, Kemalist, sol/sosyalist, laik, liberal, HDP ve PKK yanlılarıyla dolmuş!
 
Erbakan ve Milli Görüş'ten saparak batıl/tağuti sol/sosyalist Gezici söylemlerini kullanan SP, İslam ve Sol Çalıştayına katılacakmış!
 
İslam düşmanı Kripto Yahudi sol/sosyalistlerin düzenlediği İslam ve Sol Çalıştayına katılacak olan SP GİK üyesi Muammer Bilgiç ne anlatacak?
 
Saadetçiler de gidip Lenin'i yad ederler artık! Öküz denilince kızan öküzler ne haber?
 
Erbakan'ın yönettiği bir Saadet Partisinin İslam ve Sol Çalıştayına itibar edip katılımcı olarak katılması mümkün müydü?
 
Erbakan: “İslam Allah yapısıdır, mükemmeldir. Ondan bir şey çıkarmak ya da eklemek imkânsızdır!” derken, ihanet içindeki SP İslam ve Sol Çalıştayında arz-ı endam edecek!
 
SP kabuk yönetimi, Milli Gazete ve TV5 Erbakan ve Türkiye düşmanı mahfillerin karargahı olmuş durumda! Toptan gayri milli odak oldular!

Mesud AKGÜL

 LEYLA ALATON AYASOFYA'DA DANS ETTİ / HULUSİ AKAR’DAN NET MESAJ  TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül erbakan milli gazete saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by