ERBAKAN VAKFI ELAZIĞ ŞUBESİ’NDEN CEMİYET ZİYARETLERİ!

Erbakan Vakfı’nın Elazığ Şube Başkanı Haluk Arslan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tan ve Mustafa Doğan'ı ziyaret etti.

13 Mart 2015 Cuma 17:41 < ERBAKAN

ERBAKAN VAKFI ELAZIĞ ŞUBESİ’NDEN

  2 GAZETE CEMİYETİNE ZİYARET! 

 
Erbakan Vakfı’nın Elazığ Şube Başkanı Haluk Arslan ile Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Tan ve Mahmut Nacar ile birlikte Fırat Havzası Gazeteciler Cemiyeti ve Elazığ Gazeteciler Ve Yazarlar Cemiyeti’ne ziyaret gerçekleştirildi.

Cemiyet başkanları Mehmet Tan ve Mustafa Dğan ile görüşen Erbakan Vakfı heyeti vakıf çalışmaları hakkında bilgiler verdiler.

Vakıf Başkanı Haluk Arslan 19 Mart 2015 tarihinde saat 19.00’de Belediye Kültür Merkezinde “Çanakkale Ruhu ve Erbakan” konulu bir konferans düzenlediklerini, tüm Elazığlıların bu etkinliğe davetli olduklarını bildirdi.Rahmetli Necmettin Erbakan’ın oğlu ve Vakfın Genel Başkanı Fatih Erbakan’ın aynı gün Elazığ’a gelerek bu konferansa konuşmacı olarak katılacaklarını da açıklayan Haluk Arslan, Cemiyet Başkanı ve yönetim kurulu üyelerini de konferansa davet etti.

FHGC Başkanı Mehmet Topal ziyaret sonrası yaptığı açıklamada şunları söyledi:“Erbakan Vakfı hakkında bilgilendirilmekten çok memnun oldum. Bu vakfın gelecekte Türkiye ve Türkiye dışında çok hayırlı hizmetler yapacağına inanıyorum.  Başkan Haluk Arslan Bey ve arkadaşlarına vakıf çalışmalarında başarılar temenni ediyorum.”

M.T
 
 
Etiketlererbakan vakfı
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by