ERBAKAN’IN İHA-SİHA (İNSANSIZ HAVA ARACI) ÇOK ÖZEL PROJELERİ

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, İnsansız hava araçları (İHA) ve Stratejik savunma sistemleri (SİHA) üzerine, çok özel projelerini Özdemir Bayraktar'a anlatırken.

21 Aralık 2018 Cuma 20:22 < GÜNDEM


YIL: 2009

YER: BAYKAR MAKİNA

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, İnsansız hava araçları (İHA) ve Stratejik savunma sistemleri (SİHA) üzerine, çok özel projelerini Özdemir Bayraktar'a anlatırken.

Bu ziyaret o zamanlarda, çok gizli olarak gerçekleşmişti.

*****

Erbakan üstün teknoloji ile askeri-sivil alanda dev projeler hazırladı. Kimini kendisi, kimini başkası hayata geçirdi, geçiriyor.

Erbakan'ın üstün teknoloji ile kurduğu savunma sanayii sayesinde Türkiye küresel bir güç haline geldi.

Her gün yeni bir üstün teknoloji harikasını şapkadan tavşan çıkarır gibi ortaya koyan Türkiye'nin savunma sanayiini bizzat Erbakan'ın kurduğunu kaç kişi biliyor?

 YADSINAMAZ GERÇEKLERİ EL-AZİZ GRUBU TEMSİL EDİYOR TIKLAYI
ERBAKAN GİZLİ SİLAHI ANLATIYOR-ÜSTÜN AKIL-ÜSTÜN TEKNOLOJİ TIKLAYIN 

 İNGLİZ TEMEL'İN İHANETİ BİR KEZ DAHA BELGELENDİ  TIKLAYIN 

 
Etiketlererbakan milli görüş milli silah teknoloji
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 21 Aralık 2018 Cuma 02:27
    Dünyada yaşanan olayları anlamak için tek çare H Z. M E H D İ kıyametten önce beklenen son müceddid i E R B A K A N ı tanıyıp davasını anlamaktan geçiyor ister inanın ister inanmayın ister gülün ister alay edin ama hakikat bu hakkı hakikatleri savunanların sayısı hep azdır bu Allah ( C . C )'nin değişmez sünnetidir peygamberlerin hayatına bakın tarafgirleri kendilerine inananların sayısı hep azdır ama kurtuluşa erenlerde onlardır koskoca Türkiye de bu cemaatten başka bunları dillendiren savunan kimsenin olmaması insanı dehşete düşürüyor yazık hayatları E R B A K A N 'ın yanında geçen şuursuzlara ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by