Anasayfa » Gündem
TÜRKİYE'DEKİ İSRAİL'İN AKP İÇİNDE YUVALANAN ÖRGÜTÜ PELİKAN ERDOĞAN'I HEDEF ALDI
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla Milli Görüş Derin Devleti ve Türkiye’deki İsrail’in Pelikan örgütü üzerinden gerçekleştirdiği mücadelesini yazdı.
Siyonizm kaybedecek ve #Herşey çok güzel olacak-CHP kazansın diye yardım eden SP yönetimi mi Milli G
#Herşey çok güzel olacak diyen CHP'nin sübliminal mesajı şu: “Türkiye'de her güzellik İsrail'in ve yerli Yahudi Sabetayistlerindir!”. Din düşmanlığının karargahı ve yönetim üssü olan; Milli Görüş'ün 4 partisini kapatan CHP'ye payanda olan SP yönetimine #KIYAM sürüyor!
iŞTE BARAJIN DOLULUK ORANI
Yağışların bol olduğu 2019 yılı için ilimizde en çok merak edilen konu yağışların barajlara etkisiydi. Keban Su Ürünleri Şube Müdürü Yasin Celayir barajın doluluk oranını El-Aziz’e açıkladı.
GENÇLER BİLİNÇLENSİN DİYE SIFIR ATIK PROJESİ
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından ilköğretim 4. sınıf öğrencilerine doğa bilinci ve çevre farkındalığını kazandırmak, tarımla buluşmalarını sağlamak amacıyla 81 ilde yürütülen "Lider Çocuk Tarım Kampı" sona erdi.
ATORSEN GENEL BAŞKANI ALİ BAL ELAZIĞ’DA
ATORSEN Genel Başkanı Ali Bal, Elazığ İl Başkanı Mehmet Bal ile birlikte ilimizde bazı temaslarda bulundu, medya kuruluşlarını ziyaret etti.
Türkiye ne zaman Suriye'deki PYD/YPG terör örgütüne müdahale yapsa; İsrail/Erbakan-Erdoğan yerli oto
Türkiye ne zaman Suriye'deki PYD/YPG terör örgütüne müdahale yapsa; İsrail/Erbakan-Erdoğan VE yerli otomobil...
Elazığ Müftüsü Yusuf Sarıkaya’dan Ramazan Ayı Mesajı
İl Müftüsü Yusuf SARIKAYA, Ramazan ayına girilecek olması vesilesi ile bir mesaj yayınladı…
CHP kırması Cihangir İslam’dan Çamlıca Camisine çirkin benzetme!
Saadet Partisi İstanbul Milletvekili Cihangir İslam, Çamlıca Camii'ne skandal bir benzetme yaptı. Cihangir İslam'ın akıllara durgunluk veren açıklamaları büyük tepki topladı...
Elazığ Müftülüğü, 4-6 Yaş Kur’an Kursları Öğrencileri İçin Mezuniyet Töreni Düzenledi
2018-2019 yılında Elazığ İl Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Kur’an Kursları'nda eğitim-öğretim gören öğrenciler için muhteşem mezuniyet törenleri düzenlendi…
MİLLETVEKİLİ BULUT: “AVRUPADA BİR İLK ELAZIĞ’DA HAYATA GEÇİYOR”
Avrupa ve ülkemizde bir ilk olarak hayata geçirilen İpekyolu Uluslararası Çocuk ve Gençlik Çalışmaları Merkezinde sona gelindi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 335,640    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by