HANGİ PARTİYE OY VERELİM? NEDEN SP? NEDEN AKP? NEDEN MHP?

31 Mart Seçimlerinde hangi partiye niçin oy verelim...

30 Ocak 2019 Çarşamba 21:33 < GÜNDEM

Millî Görüşçüler bir fetret dönemi ile karşı karşıya. Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi tam anlamıyla Yahudi işgalinde…

Millî Görüş içinden çıkıp gömleğini çıkarmış olan AKP ise iktidar olarak iyi işler de yapıyor. Bu çetrefilli durumda gönül rahatlığı ile tercihte bulunmak mümkün değil.

Erbakan'ın bir uygulamasından ilham alarak bir tavsiyede bulunmak istiyorum.

Milletvekillerinin malum zoraki yeminini Erbakan da yerine getiriyordu. Konuya ilişkin şu açıklamayı yapmıştı:

"Ameller niyete bağlıdır. Dayatılan yemini yaparken, niyetimizi tashih etmemiz gerektiğini arkadaşlarımızla konuştuk. Mesela laiklik derken İslam'ın emri olan herkesin dininde özgür olması niyetini taşıyalım..."

Şimdi buna göre niyetimizi tashih ederken, Saadet Partisi'ne oy vermek istiyen Millî Görüş'ün temsilcisi olduğunu, mutlaka bu arızi durumdan kurtarılacağını düşünerek ve Erbakan'ın hatırına versin.

AKP'ye vermek isteyen, uyguladığı Milli Görüş politikalarını ve hayata geçirdiği Erbakan'ın projelerini dikkate alarak versin.

MHP'ye vermek isteyen, Devlet Bahçeli'nin ittifaka katkısını, Türkiye'nin menfaatlerini partisinin menfaati üzerinde tuttuğunu dikkate alarak versin.

Diğerlerine ise oy vermemeyi tavsiye edebilirim.

Zeki GEÇKİL

 YENİ BİR DÜNYA VE ADİL DÜZEN KURULMASI SÜRECİNİ YAŞAMAKTAYIZ  TIKLAYIN 


 
Etiketlerzeki geçkil erbakan saadet partisi ak parti mhp seçim
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by