Anasayfa » İlçe
Erimli İlköğretim'den Vali Erol'a Ziyaret
Elazığ Valisi Muammer Erol bugün Arıcak Erimli İlköğretim Okulu öğrencilerini misafir ederek sorunlarını dinledi.
Sivrice Yeniköy Mezrasında Yangın Çıktı
Elazığın Sivrice ilçesi Güney Köyü'ne bağlı Yeniköy Mezrasında sabaha karşı çıkan yangında üç ev tamamen yandı.
Su Ürünleri Yetiştiriciliği Projesi Tanıtıldı
Elazığ Valiliği Tarım İl Müdürlüğünün proje ortakları ile birlikte yürütmeye başladığı SODES destekli Su Ürünleri Yetiştiriciliği Eğitim Projesi için bugün Kebanda bir tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.
HAZAR BABA SEZONU AÇTI
Sivrice İlçesi Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından işletilen Hazar Baba Kayak Merkezi, 1300 metre uzunluğundaki telesiyej ve kayak pisti ile faaliyete geçti.
Sivrice'ye Kaldırım Yapılıyor
Ulaştırma Bakanlığının başlattığı ilçe girişlerine kaldırım projesi diğer ilçelerde olduğu gibi Sivrice'de de uygulanmaya başladı.
Midibüs devrildi: 23 yaralı
Diyarbakır'ın Ergani ilçesinden Elazığ'ın Alacakaya ilçesine gitmekte olan midibüsün dere yatağına devrilmesi sonucu meydana gelen kazada 5i ağır 23 kişi yaralandı.
ORTAÖĞRETİMDE KIZ ÖĞRENCİLERE BURS
Karakoçan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan Sosyal Destek Programı (SODES) projesi olan Kızlar okula kampanyasıyla ihtiyaç sahibi ortaöğretimde eğitim gören kız öğrencilere karşılıksız burs verilecek.
Karakoçan'a Yeni Hizmet Araçları Alındı
Karakoçan Belediyesi belediye hizmetlerinde kullanmak üzere 6 yeni araç aldı. Araçlar Elazığ Valisi Muammer Erol'un da katıldığı bir törenle hizmete girdi.
SİLAHLI SALDIRI: 1 ÖLÜ 3 YARALI
Alacakaya'da iki kardeşin işlettiği iki farklı dükkana yapılan silahlı saldırıda 1 kişi öldü 3 kişi yaralandı.
ANA KIZ OKULDAYIZ KAMPANYASI
Karakoçan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Ahmet Yıldız, müdürlükçe yürütülen Ana Kız Okuldayız Kampanyası'na ilçeden yoğun ilgi olduğunu söyledi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by