İLİMİZE TURİZM ELÇİSİ YETİŞTİRİLECEK

Elazığ Valiliği ve Boğaziçi Üniversitesi'nin işbirliği ile düzenlenen 'Turizm Elçisi Sertifika Programı'na ön kayıtlar bugün başladı. Programa katılmak isteyenlerde şu şartlar aranıyor:

27 Nisan 2010 Salı 04:09 < KÜLTÜR - SANAT
    Elazığ Valiliği ve Boğaziçi Üniversitesi'nin işbirliği ile düzenlenen turizm elçisi sertifika kursuna ön kayıt başvuruları bugün ve yarın alınıyor.
    Kültür ve Turizm İl Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, turizm elçisi sertifika programında, 'Turizm ekonomisi için ihtiyaç duyulan yetişmiş insan gücünü temin etmek maksadıyla pazarlama, etkin satış yöntemleri, müşteri memnuniyeti, ön büro, kat hizmetleri, işletme organizasyonu ve lojistik hijyen ve sanitasyon, yiyecek içecek organizasyonu, mutfak sunumu, bireyler arası iletişim gibi konularda dersler verileceği' kaydedildi.

    Derslerin toplam 160 saat olacağı ve Boğaziçi Üniversitesi tarafından verileceği belirtilen açıklamada, şu bilgiler aktarıldı:

    -Kursa katılmak için bir ortaöğretim kurumundan mezun olmak yeterlidir.
    -Ön kayıtlar 27-28 Nisan'da İl Halk Kütüphanesine yapılmalıdır.
    -Kayıt yaptıranlarda yaş sınırlaması yoktur.
    -Kurs sonunda başarılı olan katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi tarafından sertifika verilecektir.
 
    asmt
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by