İMAN VARSA İMKÂN VARDIR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

02 Haziran 2019 Pazar 00:46 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


El-Aziz'in Saadet Partisi kabuk yönetimine karşı başlattığı #KIYAM Hak'ka dayanıyor ve söylem bazındadır. İman varsa imkân vardır. Hak ve hakikate dayalı söylem bazlı #KIYAM ile Millî Görüş camiasını eylem kıvamına getirmeye çalışıyoruz. Sonrası Allah Kerim.

El-Azizcilerin derdi, talebi çokluk değil; az olsun temiz olsun. Tam inanmış dava erlerinedir çağrımız!

#KIYAM Kalbinde hastalık olanların gönlünü yapmak için Hak'tan taviz verecek değiliz. Biz Saadet Partisi'ni kurtarmak istiyoruz.

#KIYAM Çağrımız, sayıları ne kadar az olursa olsun yalnızca tam inanmış Millî Görüş erlerine! Yegâne güç kuvvet sahibi Allah bize yeter.

Saadetçiler Binali Yıldırım'la Süleyman Soylu'nun kur yapmasına fena bozuldular. Bre yosmalar CHP'ye işmar AKP'yi terslemek de ne? CHP'ye yılışan, davetkâr, kaltak tavırlar; AKP'ye azar üstüne azar.

İşte Karazangoçoğlu'nun Saadet Partisi politikası! YRP'yi kuranlar kof oldukları için Saadet Partisi kabuk yönetimi ile mücadele etmediler; aptalca yönetime getirilmeyi beklediler.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 334,755    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by