İMTİHAN VARSA İSTİSMAR OLACAK!

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

04 Haziran 2019 Salı 22:45 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

İlahiyatçı Mehdi beklentisi istismara yol açıyor diyor. Peygamber beklentisi de istismar edilmişti. İmtihan varsa istismar olacak! Bay ilahiyatçı Mehdi yok, beklemeyin diyor. Allah inananları hiç ümitsiz bırakmadı, bırakmaz. Kurtarıcı müjdesi bakidir.

Yeryüzüne küfür ve inkârı hâkim kılan Siyonizm Deccalinden habersiz olanlar Erbakan'ın Mehdiyetini idrak edemezler. Yeryüzüne küfür ve inkârı hâkim kılan Siyonizm Deccalidir. Siyonizm'in dünya düzeni yıkılıyor; kendiliğinden değil Erbakan yıktı!

Bu çağda Siyonizm Deccalinin dünya hâkimiyeti bir gerçek ve fiili durumdur. Siyonizm'in dünya düzenini Erbakan'ın yıktığı da. Siyonizm'in iki kutuplu Dünya Düzenini yıkarak Türkiye'yi bağımsız, özgür, lider ülke ve süper güç yapan Erbakan'dır.

Türkiye bugün Siyonizm karşıtı, Adil Düzen savunucusu dünyadaki tek bağımsız ülke ve süper güçtür. Türkiye'yi Siyonizm karşısında bağımsızlaştırıp süper güç yapan Erbakan'ın üstün teknolojiyle kurduğu mucizevi savunma sanayiidir.

Pozitivist ilahiyatçılar ve gelenekçi tarikat/cemaatler Siyonizm ve (onun karşıtı) Erbakan gerçekliğinin idrakinden yoksundurlar. Ütopik Deccal-Mehdi beklentisindeki tarikat/cemaatler ve pozitivist ilahiyatçılar Siyonizm-Erbakan realitesinin farkında değiller. Pozitivist ilahiyatçılarla gelenekçi tarikat/cemaatlerin Siyonizm ve Erbakan realitesini idrak edememelerinin nedeni Siyonizm'dir.

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • ahmet - 05 Haziran 2019 Çarşamba 20:00
    Siyonizim deccala karşı MEHDİ ADİL DÜZEN ERBAKAN
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 335,574    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by