İSRAİL, MADURO'YA DARBE YAPARAK TÜRKİYE'YE MESAJ VERİYOR! İNGİLİZ TEMEL VE SP NEREDE?

Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yapacağı operasyona engel olmak isteyen İsrail, Maduro'ya darbe yaparak Türkiye'ye mesaj veriyor! İngiliz Temel ve SP nerede?

25 Ocak 2019 Cuma 17:06 < GÜNDEM
 
İsrail, Maduro'ya darbe yaparak Türkiye'ye mesaj veriyor!
 
Türkiye'nin Fırat'ın doğusuna yapacağı operasyona engel olmak isteyen İsrail, Maduro'ya darbe yaparak Türkiye'ye mesaj veriyor!
 
Küresel güç Siyonizm'in Venezuela darbe planına sessiz kalan muhalefet; Erdoğan ve AKP'yi gayri milli/yerli olmakla suçluyor!
 
Siyonist ABD emperyalizminin Maduro darbesine karşı dik duran sadece Erdoğan ve AKP! Ama muhalefet iktidara işbirlikçi diyor!
 
ABD emperyalizminin Türkiye'deki uzantısı çevrelerle aşna fişne olan ayarı bozuk gayri Milli Gazete ise manşetten ABD emperyalizmine çakmış!
 
"Yenilenler değil vazgeçenler kaybeder" diyerek Yahudi Ali Koç'a arka çıkan İngiliz Temel, Maduro'ya da bir destek tweti atar mı sizce!!!
 
Hatırlatma: Yahudi medyasının algı operasyonlarına aldananların sonunu görmek isteyen Fenerbahçe Kulübü ile Saadet Partisi'nin haline baksın!
 
Bu memlekette sırf Erdoğan düşmanlığı yapmak için Maduro'yu karalayıp ABD darbesini alkışlayan sonra da AKP milli/yerli değil diyen öküzler var!
 
Siyonizm'in Venezuela darbesine sesiz kalmak mı; yoksa karşı çıkmak mı Erbakan'ca bir duruştur? Sorusunun cevabı belli!
 
İşte bu yüzden Milli Görüş davasına ve Erbakan'a ihanet eden SP kabuk yönetimi ve İngiliz Temel'in İsrail'in planladığı Venezuela darbesine karşı çıkması mümkün değildir!
 
Bir davaya ait olamayanlar, bedavaya hain olurlar…
 
SP yönetiminin Erbakan'a attığı iftiralara ve yaptığı düşmanlıklara itaat eden Saadetçilerin siyasi DNA'sını Allah değiştirdiği için İngiliz Temel ve kabuk yönetimin tüm ihanetlerine Aladağ kadar serin oldular!
 
Katil/zalim Esad'ı sarayında ziyaret edip hediyeleşen SP kabuk yönetimi; Maduro'ya da bir heyet gönderir mi? İsrail abisinden izin çıkmasını bekliyorlar yoksa!
 
İsrail'in Venezuela darbesine sadece Erdoğan karşı çıktı! Milli ve yerliyiz diyen İngiliz Temel, Kılıçdaroğlu, Akşener hala sessiz!
 
Erbakan'ın kurduğu Yeniden Büyük Türkiye'nin dünyanın lider ülkesi olduğunu anlamak için Venezuela'ya bakmak kâfi! Öküzler hariç!
 
Siyonist küresel medya: “Erdoğan diktatör; Türkiye haydut devlet!”
Aynı medya: “Maduro diktatör; Venezuela haydut devlet!”
 
Bilmem anlatabildim mi?
 
*****
 
TUSİAD'çı Tuncay Özilhan, Yeni Akit'i ziyaret etmiş! Küresel sermayenin yerli baronu Yeni Akit'ten ne ister? Bu ziyaret neyin nesi?
 
Trump sayesinde Federal Hükümet kapalı olduğundan NASA personelini tatile çıkardığı için tuvaletleri astronotlar temizliyor!
 
Türkiye dostu Sudan'lı lider Ömer El Beşir'i ziyaret eden Suudi Kraliyet ailesi Türkiye'ye barış çağrısı yapıyor! Türkiye'nin gücü!

Mesud AKGÜL

  YRP’LİLERİN GÜNDEMİNİ KİM BELİRLİYOR? / TÜRKİYE İLE İSRAİL GÜÇLERİNİ TEST
EDİYOR! 
TIKLAYIN  
Etiketlermesud akgül erbakan milli görüş israil temel karamollaoğlu saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • D E R İ N Ş U U R - 25 Ocak 2019 Cuma 17:50
    Karakterleri erozyona uğramış bu devrin menfaatcı insanlarına bu söylediklerimiz masalmış senaryoymuş gibi geliyor bi asırdır siyonizmin 1923 hile rejimi sisteminin sahte tarih bilgileriyle doldurulmuş zihinleri gerçeklerle hakikatlerle karşılaşınca metabolizmaları hata veriyor ister istemez menfaatlanmak koltuk peşinde koşmak ceplerini parayla doldurmak varken kim ne yapsın hak neymiş batıl neymiş diye ! . . .
  • Ahmet - 25 Ocak 2019 Cuma 17:31
    YAŞASIN YENİDEN BÜYÜK VE LİDER ÜLKE TÜRKİYE
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by