Anasayfa » Kadın-Aile
Çocuğunuz sizi ''parmağında oynatmasın''
Çocuğuna hayır diyemeyen, böyle olunca da parmakta oynatılan yeni nesil anne-babalardan olmak istemiyorsanız, aşagıdaki 8 tavsiyeye kulak verin.
Emzirmenin bebek ve anneye yararları
Anne sütünün yararları ve emzirmenin önemi saymakla bitmeyeceği her geçen gün yapılan yeni araştırmalarla kanıtlanıyor. Annenin emzirmeye teşvik edilmesi ve özendirilmesi için rapor hazırlandı.
Çocuklarda alt ıslatma çözümsüz değil
Pek çok anne baba geceleri alt ıslatma durumunu utanılacak bir davranış bozukluğu olarak algılıyor ve yardım alma gereği duymuyor. Psikologdan yardım alma konusunda ise utanıyor.
Kadın intiharları beyazperdede
Bir dönem gündemi sarsan Batman'daki kadın intiharları beyazperdeye yansıdı. Başarılı sanat yönetmeni Selda Çiçek ilk filmi İncir Çekirdeği'nde bu sorunu anlatıyor.
Eş adayını tanıma yolları
İnsan sosyal bir varlık olduğu için, yaşadığı olumlu ve olumsuz tecrübeler, kendi hayatında etkili olduğu gibi içinde yaşadığı toplum üzerinde de etkili olabilmektedir.
GDO'lu gıdaları anneler neden kullanmamalı
Genetiğiyle oynanmış gıdalara (GDO) Tarım ve Köyişleri Bakanlığı'nın şartlı izin vermesi, tartışmaları da beraberinde getirdi.
Elmanın şaşırtıcı 6 kullanım alanı
Günde bir elma yemenin sağlığınız için tahmininizden daha fazla iyi olduğu önceki araştırmalarda kanıtlanmıştı. Elmanın yemek dışında evinizde farklı alanlarda da kullanılabileceğini biliyor musunuz?
Yağlı cildi temizlemenin püf noktası
Uzmanlar, cildin yağlanma sebeplerinin başında nemlilik, yetersiz temizlik ve hatta sigara dumanına maruz kalma gibi faktörlerin bulunduğunu söylüyor. Bu şekildeki cildi temizlemek için işte 10 öneri:
Çocuğunuzu diş fırçalamaya nasıl alıştırmalısınız
Ağız sağlığı, genel sağlığımızı etkileyen çok önemli bir konu. Bu yüzden sağlıklı diş ve diş etlerinin ilk adımı bebeklik döneminde başlıyor. Bebeğinize diş fırçalama alışkanlığını nasıl kazandırırsın
Hayatı oyunla öğretin
Çoğu çocuk ebeveynlerin, yemekten önce ellerini yıkamalısın, dişlerini fırçalamalısın, oyuncaklarını toplamalısın, erken yatmalısın direktiflerinden sıkılır ve huysuz, huzursuz bir çocuk olur.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.1174     EURO 6.6396     IMKB 114789     ALTIN 325,994    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by