KÖSE AİLESİNE AGD VE CANSUYU SAHİP ÇIKTI!

Aksaray Mahallesi’nde yaşayan Köse ailesini ziyaret eden Elazığ AGD ve Cansuyu şubesi yardımda bulundu.

12 Ocak 2015 Pazartesi 18:43 < YAŞAM-SAĞLIK
 

Köse ailesine sahip çıktılar…

AGD VE CANSUYU’NDAN DUYARLILIK ÖRNEĞİ

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi geçtiğimiz günlerde basında yer alan “En son kurbanda et yediler” başlıklı haberin ardından harekete geçerek, ihtiyaç sahibi aileye ziyarette bulundular.

Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi Aksaray Mahallesi’nde yaşayan aileyi ziyaret ettiler.
 
Konuyla ilgili yazılı açıklama yapan Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şube Başkanı Recep Koca şunları söyledi:
 
“Yerel Medyamızda çıkan haberin ardından Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi ve Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şubesi olarak habere konu olan Elazığ'ın Aksaray Mahallesi'nde eşi ve 3 çocuğu ile birlikte oturan 47 yaşındaki Adnan Köse’yi evinde ziyaret ederek ihtiyaçlarını tespit ettik.
 
Biz Anadolu Gençlik Derneği Elazığ Şubesi olarak ilgili aileye gerekli gıda yardımını yaparken, Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Elazığ Şube Başkanı Mustafa Kodat’da isminin gizli kalmasını isteyen hayır sahibi birinin yapmış olduğu 4 kira karşılığı nakdi yardımı Adnan Köse’ye teslim etti. 
 
Aksaray Mahalle muhtarı ile de iletişime geçerek mahallelerinde bulunup medyaya yansımayan diğer muhtaç aileler ile ilgili tarafımıza bilgi verilmesini isteyerek Andan Köse’nin evinden ayrıldık.
 
Ayrıca ziyaretimiz esnasında aileyle yakından ilgilenen DHA Elazığ Muhabiri Şah İsmail Gezici’ye ve Elazığ Basın ve Medya Cemiyeti Yönetim Kurulu Üyesi Ajans23 Sahibi Eyüp Deniz’e bu duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim.” Dedi.
 
M.T
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by