Anasayfa » Kültür - Sanat
6. Bahar Şenliği 5 gün olacak
21-25 Mayıs 2010 tarihleri arasında öğrenci merkezli olarak Fırat Üniversitesi (FÜ) tarafından yapılacak olan 6. Bahar Şenliği'nde 5 gün boyunca eğlence, konser, kültür ve yarışmalar birarada olacak.
F.Ü. Halk Oyunları Topluluğu Finalde
Geçtiğimiz hafta Çorum'da yapılan Üniversitelerarası Halk Oyunları Grup Yarışmasında grup ikincisi olan Fırat Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu önümüzdeki hafta da finalde yarışacak.
Halk Oyunları Çalıştayı yapıldı
Elazığ halk oyunlarının ve halk müziğinin yaygınlaştırılması ile ilgili sorunların tespit edilmesi ve çözüm üretilmesi amacıyla Halk Oyunları Çalıştayı yapıldı.
TRT Müzik'te Elazığ Rüzgârı
TRT Müzik kanalı, "Bavulumda Notalar" adlı programda musikimizin en güzel örnekleriyle birlikte ilimiz kültürünü tanıttı.
İlimize turizm elçisi yetiştirilecek
Elazığ Valiliği ve Boğaziçi Üniversitesi'nin işbirliği ile düzenlenen 'Turizm Elçisi Sertifika Programı'na ön kayıtlar bugün başladı. Programa katılmak isteyenlerde şu şartlar aranıyor:
Film Festivali 'Vavien' ile başlayacak
Elazığ Sinema Derneği'nce (ESİNDER) organize edilen Çayda Çıra Film ve Sanat Festivali 3. kez yapılacak. 19 Mayıs'ta 'Vavien' filmi ile başlayacak olan festivalde sanatseverlere dopdolu bir program sunulacak..
Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması
25 Nisan Pazar günü ilimizde "Bölge Kuran-ı Kerim Okuma Yarışması" düzenlenecek.
Tasavvuf Musikisi Konseri Verildi
Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Elazığ Müftülüğünce düzenlenen Tasavvuf Musikisi Konseri yapıldı.
İstanbul'da Müzikler Buluştu
Elazığ Valiliği ile Fırat Üniversitesi'nin (FÜ) organize ettiği, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası (ETSO) ile Elazığ Belediyesi'nin katkıda bulunduğu "Müziklerin Buluşması" programı İstanbul'da da iki konserle gerçekleştirildi.
İstanbul'da da Müzikler Buluşuyor
Elazığ Valiliği ve Fırat Üniversitesi organizasyonunda Elazığ Belediyesi ile Ticaret ve Sanayi Odası'nın katkılarıyla "Müziklerin Buluşması" adlı konser programı bugün ve yarın İstanbul'da da gerçekleştirilecek.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7629     EURO 7.3503     IMKB 93225     ALTIN 358,334    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by