KURTULMUŞ'U İSTANBUL'DA PROTESTO EDECEKLER!

Saadet Partisi İl Başkanları ve müfettişleriyle Ankara'da bir iftar programında bir araya gelen Prof. Dr Necmettin Erbakan'ın SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş'un meşruiyetinin sona erdiğini ilan etmesiyle Saadet Partisi teşkilatları tepkilerini ortaya koymaya başladı...

18 Ağustos 2010 Çarşamba 23:03 < MİLLİ GÖRÜŞ
 

Milli Görüş Lideri Necmettin Erbakan'ın ifadesi ile "Saadet Partisi'nin meşruiyetini yitirmiş Genel Başkanı" Numan Kurtulmuş, Cumartesi akşamı İstanbul'da protesto edilecek!

Saadet Partisi İl Başkanları ve müfettişleriyle Ankara’da bir iftar programında bir araya gelen Prof. Dr Necmettin Erbakan’ın SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’un meşruiyetinin sona erdiğini ilan etmesiyle Saadet partisi teşkilatları tepkilerini ortaya koymaya başladı.

ERBAKAN: “(KURTULMUŞ’UN) MEŞRUİYETİ ORTADAN KALKTI”

İftarda “Artık meşruiyet ortadan kalkmıştır ve temel esaslara saygısızlık yapılmıştır. Kongre yapılacaktır ve yanlışlıklar düzeltilecektir.” Diyen Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın talimatlarını alan Saadet Partisi İstanbul teşkilat üyeleri önümüzdeki günlerde Numan Kurtulmuş’un da katılımıyla gerçekleşecek olan iftar programında protesto hazırlıklarına başladı.

WOW OTELTE PROTESTO

21 Ağustos 2010 Cumartesi günü Wow Otel de gerçekleşecek iftarda Numan Kurtulmuş’u istifaya davet edecek olan İstanbul Teşkilatı üyeleri otel çevresinde büyük eylem hazırlığındalar.

Wow otelin girişinde gerçekleştirilecek eylemde sloganlar ve pankartlar eşliğinde Numan Kurtulmuş ve ekibi istifaya davet edilecek.

İSTİFAYA DAVET EDECEKLER

Atatürk Havalimanı karşısında, CNR Expo Center yanında bulunan Wow Otel, Metro durağının hemen yanında yer alıyor. Otelin dış giriş kapısında Metro Durağının yanında bir araya gelecek olan binlerce teşkilat mensubunun Numan Kurtulmuş’u istifaya davet etmesi bekleniyor.

İSTANBUL GENÇLİĞİ TAM KADRO KATILIYOR

Daha önce Ankara’ya Prof. Dr. Necmettin Erbakan’a destek ziyaretine giden İstanbul Gençliğinin de tam kadro bu protesto da yer alacağı ve metro yanında otel girişinde kongre kararına uymayan ve liderine başkaldıran 310 oyla seçilmiş Saadet Partisinin Genel Başkanını istifaya davet edeceği belirtiliyor.

FACEBOOK’TA GURUP KURULDU

Facebook ta oluşturulan gurupta şimdiden yüzlerce hesap sahibi bu protestoya katılacağını belirtmiş durumda. İstanbul da Saadet Partisinin iftarında düzenlenecek bu etkinliğin  Numan Kurtulmuş ve ekibinin katılacağı tüm iftarlara örnek olmasından korkuluyor.

PROTESTO  WOW OTELİNİN DIŞ KAPISINDA YAPILACAK

İftarı protesto ederek katılmayacak ve meşruiyeti olmayan SP genel başkanını boş salonda bırakacak olan Saadet partisi İstanbul teşkilatı Wow Otelin dış kapısında protesto yapıyor olacak.

 

İVEDİHABER.COM - 19 Ağustos 2010

 

MT

 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Abdullah K. - 20 Ağustos 2010 Cuma 15:03
    İstenilmediği yerde kalacağım diye inat eden Ulvi! :D
  • mehmet şafak - 18 Ağustos 2010 Çarşamba 23:17
    El-Aziz'in 2 yıldır yaptığı yayınlara kulak tıkayan teşkilatlar nihayet uyanmaya başladı. Olsun zararın neresinden dönülse kardır. Bu haberi okuyunca şöyle derinden bir ELHAMDÜLİLLAH çektim. Gazanız mübarek olsun!
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by