Anasayfa » Manşet
BİR AVUÇ İŞBİRLİKÇİ ONLAR
Erbakan’ın Millî Görüş siyaseti içinde yetiştirip önemli mevkilere getirdiği talebelerinin yönettiği, 13 yıldır tek başına AKP iktidarındaki Yeni Türkiye karşısında; Eski Türkiye’yi geri getirmek için cephe oluşturan örgütlü Sabetayist Yahudiler bir avuç olmalarına karşın kendilerini muhalefetin temsilcisi gösterip Bizimle birlikte hareket eden% 50 hain mi? Diyerek demagoji yapıyorlar.
KİM TUTAR TÜRKİYE’Yİ
1 Kasım Seçimi 13 yılda Yeni Türkiye konseptini hayata geçiren AKP iktidarına Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen için öncülük etmede büyük imkânlar ve uzun soluklu bir dönem kazandırmış bulunuyor.
YA TEK BAŞINA İKTİDAR YA DA YENİDEN SEÇİM
Beyaz Türklerin yanlış stratejisinin etkileri devam ettiği için Meclis’te yer alacak partilerden bir koalisyon çıkmaz ve tekrar seçim kaçınılmaz hale gelir.
DÜNYAYI BİRLEŞTİRDİ
Tarihin şekillendiği coğrafyada küresel bir güç olarak yükselişe geçen Türkiye’nin bölge liderliği potansiyeli doğusu, batısı ve kuzeyi, güneyi ile bütün dünyayı telaşlandırıyor.
TEK VASITASI TERÖR
Küresel gücün artık gerçekleşmekte olan Yeni Türkiye karşısında kullanabileceği terör örgütleri dışında bir imkân ve kabiliyeti kalmamıştır.
KUTUPLAŞMA ONDAN
Ayrıcalıklı konumlarını yitiren Eski Türkiye’nin hegemonik güç odakları sözcüleri ağızlarını her açtıklarında bugüne kadar hiç şahit olmadığımız bir kutuplaşma ve toplumsal gerilim tüm ülkeyi etkisi altına almıştır diyerek konuşmaya başlıyorlar. Oysa 12 Eylül 1980 öncesi sağ-sol ayrışması ve çatışma ortamı yanında bugün yaşanan kutuplaşma ve gerilimin sözü bile olmaz.
DİĞERLERİNE GÖRE EN İYİSİ YİNE AKP
Albenisi kalmayan, iktidar olmak için güçlü bir iradesi bulunmayan, muhalefet endeksli partilere yeniden oy vermenin anlamlı olmadığını düşünecekler için AKP yine oy vermeye değer cazip parti olma konumundadır.
LEVEL ATLAMA
Malum çevreler 7 Haziran Seçimi öncesinde sergiledikleri AKP karşıtlığını 1 Kasım’daki seçime giderken vites büyüterek sürdürüyorlar.
MİLLÎ GÖRÜŞ DAMGALI
5.Büyük Kongresinde çift kimlikli İsrailsever unsurlara tırpan atılması AKP'nin Yeni Türkiye doğrultusunda yeniden dizayn edildiğinin göstergesi...
PKK’YI YÖNETEN İSRAİL
Büyük çoğunluğu Selanik göçmeni mübadil Sabetayist Yahudi ailelerden oluşan İstanbul’un lüx semtlerinden HDP’ye yüksek oranda oy çıkması öylesine değildir. PKK baştan itibaren İsrail ile içli dışlı olan bir terör örgütüdür.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by