Anasayfa » Manşet
ESKİ TÜRKİYE BAŞSIZ!
Eğer başlarında derin bir otorite olsaydı Eski Türkiye partilerinde her kafadan bir ses çıkamaz, liderler hizaya getirilerek mutlaka bir koalisyon kurdurulur; tekrar seçime gidilmezdi. Ne içeride, ne dışarıda sözünü geçirebilen bir otorite olmadığı içindir ki % 60’lık blok kumdan heykel misali dağılıverdi.
SÖZ YİNE MİLLETTE
7 Haziran’da sandığa gitmek üzere sona erdirilen genel seçim kampanyaları iki buçuk ay sonra yeniden başlıyor. Meclis’te grubu bulunan 4 partinin yarışacağı 1 Kasım tekrar seçiminde halka bir koalisyon hükümeti kurulamayışının hesabının verilmesi büyük önem kazanıyor.
ALGI YA DA GERÇEK
Önce teşhis koyup sonra çözüm aramak siyasetin yöntemi değildir. Çözüm imkânı vermiyor ise doğru bir teşhis koymanın anlamı da yararı da yoktur. O takdirde yapılması gereken çözüm için yol verecek, imkân sağlayacak, kolaylaştıracak bir teşhis koyup o yönde algı oluşturmaktır.
KÜRESEL MEDYA
Şeytan yeryüzünde fitne, fesat, zulüm, inkâr, fuhuş, ahlaksızlık adına her ne yapıyorsa; küresel medya var gücü ile onu yapmaya çalışmaktadır.
KIRK KATIR-KIRK SATIR
Türkiye’nin içinden geçtiği çalkantılı dönem bölge lideri küresel bir güç olarak yükselen yıldızını söndürmeye çalışan Dünya Siyonizm’inin karşısına çıkardığı direniş sürecinden ibarettir...
GEREKEN YAPILIYOR
Türkiye’nin gerektiğinde dünyadan ve üyesi bulunduğu NATO’dan bağımsız politikalar izlemesi öylesine değil, bir küresel güç olduğu realitesinden kaynaklanan bir durumdur.
YERLİ HAÇLI MEDYASI
Evrensel değerlere, demokrasiye, uluslararası hukuka dayanarak yerel iktidarlarla mücadeleye kalktığına, ekonomik gücüne ve toplumsal desteğe dayanarak bağımsız, özgür yayın yaptığına dair medyanın ileri sürdüğü argümanlar illüzyondan, yanıltmacadan başka bir şey değildir.
TAHRİBAT-RESTORASYON
Ahmet Davutoğlu’nun AKP Genel Başkanlığına ve Başbakanlığa aday gösterildiği tören sırasında ilk kez sözünü ettiği tahribat ve restorasyon meselesi; 1923 devrimleriyle milletimizi ihanet edip içeriden vuran haçlı işgal kuvvetleri ile işbirliği halindeki Sabetayist Yahudi azınlığın yapıp ettiklerini, kırıp döktüklerini onarma ve o uğursuz tarihi kırılmaya son verilmesi çabasıdır.
GÖRMEK NEDEN ZOR?
Her dönemde Türkiye’nin kalkınma hamlelerini, sanayileşme çabalarını engellemeye ve önemli projelerine karşı tepkileri örgütlemeye çalışan bir zihniyetin varlığına kaç kuşaktır milletimiz hep şahit olmasına rağmen bunların kim ya da kimler olduklarını tespit etmesi mümkün olamıyor.
NE DERLERSE O!
Küresel güçlerin talimatları doğrultusunda Türkiye kamuoyunu oluşturmayı misyon edinen kökü dışarıdaki medya organları ile sivil toplum kuruluşları organize şekilde psikolojik savaş taktikleri ve algı operasyonları yöntemlerini kullanarak kirli emellerini gerçekleştirmeye çalışmaktadırlar.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by