Anasayfa » Manşet
KATAR NEDEN GÖZLERE BATAR?
Mesele Katar olsa da hedefe Türkiye’nin konulduğu çok açıktır. Katar Türkiye’nin şah damarı gibidir, kesmek isteniyor!
BAHÇELİ GARDINI ALDI!
Cumhurbaşkanı Erdoğan Batı Dünyası karşısındaki süngüsünü indirmişe benziyor.Buna karşın Devlet Bahçeli Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın indirdiği süngüyü takıp Batı Dünyası karşısında esip gürlemeye başladı.
DÜNYANIN HEDEFİNDE
Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin getirdiği büyük imkânları kullanma, Türkiye’ye yön verme arzuları her geçen gün kabardıkça kabarmaktadır. 2019 yılında Türkiye’nin nasıl bir yönetime sahip olacağı içeride-dışarıda tüm dünyayı olağanüstü ilgilendirmektedir.
ERGENEKON KUMPAS; FETÖ TİYATRO! BRAVO…
Ergenekon nakavt olmuşken Yahudi’nin oluşturduğu algı sayesinde ayağa kalkıp o raundu lehine kayda geçirdi.15 Temmuz kanlı darbe girişimi de başarısız kalınca, Yahudi derhal algı oluşturma harekâtına startı verdi. Yahudi’nin algı operasyonlarıyla kamuoyu oluşturma becerisine şapka çıkarmak gerekiyor doğrusu.
TÜRKİYE-İSRAİL DENGESİ
Pentagon Suriye’de PKK/PYD güçlerine İsrail hesabına destek vermek için Başkan Trump ile mücadele ederken TSK’nın konumu olağanüstü önem taşımaktadır. Suriye’de TSK’dan izin ve destek alınmadan Pentagon’un yapabileceği hiçbir şey yoktur.
% 40’LA SEÇİLEMEZ
Başbakanlık Deniz Baykal sayesinde Abdullah Gül'den alınarak Tayyip Erdoğan'a tevdi edilmişti. Şimdi ise Deniz Baykal sayesinde, Tayyip Erdoğan'dan Cumhurbaşkanlığı alınıp Abdullah Gül'e tevdi edilirse şaşmamak gerekir.
TRUMP DİRENİYOR
ABD Savunma Bakanlığı Pentagon önceleri örtülü olarak desteklemekte olduğu terör örgütü PKK’yı artık alenen ve resmen destekliyor.
DEMOKRASİMİZ GÜÇLENİYOR
Selanikliler Türkiye siyasetinden tasfiye edildikçe demokrasimiz gelişti, milletimiz düşünce, inanç özgürlüğünü yaşamaya, temel insan haklarından alabildiğine yararlanmaya başladı.
YIKILMADI HALA AYAKTA
Türkiye, referandumda kıl payı ile de olsa çıkan evet sonucuyla Batının güdümünden çıkıp bağımsız, özgür bir ülke olma konumunu kazanmıştır. Hayır oyu beklenenden fazla çıktığı için Batı ve yerli işbirlikçileri birçok argüman ileri sürüp yeni hamlelere girişseler de nafile...
AYAĞINA DOLANDI
Kontrolündeki unsurlara kimyasal bombalar attırarak İdlib katliamına yol açan İsrail, Trump’a Suriye’nin bir üssünü bombalatarak Esat’la Putin’i tehditle uyarmaya çalıştı. Lakin sergilediği bu vahşi oyunu İsrail’in ayağına dolanmaya başladı.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by