Anasayfa » Manşet
NATO’YU DAĞITIYOR
Trump yönetiminin NATO üyesi ülkelerin mali katkı paylarını ödemeleri aksi halde savunmalarının üstlenilmeyeceği dayatması ve Rusya ile uzlaşmada ısrarcı olması NATO'yu dağıtmaya yönelik girişimlerdir...
DÜNYAYI KALDIRIYOR
Ya Büyük Ortadoğu Projesi ambalajıyla Arzımevud üstünde Büyük İsrail planını destekler; ya da PKK ve FETÖ ile içeriden Avrupa Birliği ve ABD ile dışarıdan saldırılarla Türkiye’nin kırk katır mı kırk satır mı tercihine zorlanırsın dayatmasıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan her yandan kuşatılmaya çalışılıyor.
İSRAİL KAYNAKLI
Avrupa Birliği ülkelerinin giderek artan İslam düşmanlığı ve Türkiye korkusunun arka planı İsrail’in Suriye’de hayati önemdeki sıkışmışlığının etkisiyle oluşturulmaktadır.
BAŞKANLIĞA KARŞI
Yıllardır bölücü terör örgütü PKK’yı, diğer sol terör örgütlerini barındırıp himaye eden Avrupa, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'yı "istenmeyen kişi" ilan ederek sınır dışı etti.
MUHALEFET TIK NEFES
İktidar ardarda mitingler, çeşitli toplantılar yapıyor, konferanslar, paneller tertipliyor; görseli, müziği, kitapçıkları, broşürleri ile 18 maddelik anayasa değişikliği paketinin neler içerdiğini, ne getirip ne götürdüğünü her yerde her kese anlatıyor, kitlelere ulaştırmaya çalışıyor…
HAYIR İNADI GÖZ ARDI
Hayır inadında diretenler; rejim yıkılıyor, demokrasi bitiyor, Meclis işlevini yitiriyor, yargının bağımsızlığı son buluyor, dikta yönetimine geçiliyor şeklindeki mesnetsiz yaygaraları itibar görmeyince “iktidar söylemiyle toplumu kutuplaştırıyor, ülke barışını bozuyor” ithamlarında bulunarak kendi yaptıklarını karşı tarafa yıkmaya çalışıyorlar.
TÜRKİYE’NİN ÖZALLI YILLARINDA
Başkan Trump antisiyonist, hatta antisemitist bir ulusalcı akımın desteğinde Beyaz Saraylı oldu. ABD’deki kurulu düzenin canhıraş saldırılarına rağmen başkan seçildi. Mücadelesini var gücü ile sürdürüyor. Siyonist medyayı her gün topa tutup dünya âleme rezil ediyor.Bir kıyas yapmak gerekirse ABD’de Trump’la başlayan sürecin Türkiye’nin 1980’lerdeki Özallı yılları düzeyinde olduğu söylenebilir.
AYAĞINA GELİYORLAR
Geleceğe projeksiyon tutanlar yükselen parlayan yıldız olarak Türkiye’nin oluşacak yeni dünya düzeninde lider bir konum elde edeceğine kesin gözüyle bakıyorlar. Yüksek sesle dillendirmek istemedikleri için kısık sesle kapalı devre yaptıkları iletişimler zaman zaman basına da sızıyor.
KAPTAN TÜRKİYE
Kimsenin artık yadsıyamadığı, kurulu dünya düzeninin yıkılmakta olduğu ve yeni bir dünya kurulmakta olduğu gerçekliği Türkiye sayesinde, liderliğinde yaşanmaktadır.
MİLLETÇE EVET
Türkiye’nin yönetimini iki başlılıktan kurtaracak anayasa değişikliği Meclis’ten geçirilip artık referandumla milletimize sunulma aşamasına getirilmiş bulunmaktadır. Türkiye’nin bekası, demokrasisinin vesayetlerden kurtarılması, millî iradenin sağlıklı şekilde tecellisi başkanlık sistemi ile garanti altına alınabilecektir.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by