Anasayfa » Manşet
ABD BAHARI MI?
Açıkça görülen o ki; Ulusalcıları temsil eden Başkan Trump, Siyonistleri temsil eden NEO-CON’lar karşısında devlet içinde, temelde birbirine zıt iki kamp oluşturarak ölümüne siyasi bir mücadele yürütüyor. Başka bir ifade ile devlet ve toplum içinde örgütlenen Ulusalcıların kurulu düzenin sahibi Siyonistlerle iktidar mücadelesi yüzeysel değil, kökleri derinlerdedir.
TÜRKİYE DÜNYA LİDERİ
SSCB dağıtılarak Rusya Federasyonu oluşturulurken ileri sürülen argümanlar ile Trump’ın seçim kampanyasında dillendirdikleri büyük bir benzerlik taşıyor.
TERÖR BİTİRİLEMEZ
İsrail en büyük gayretini Türkiye’ye yoğunlaştırarak siyasi ve ekonomik bir güç olmasını önlemeye çalışmaktadır.
EGEMEN GÜÇ OLAMAZ
Siyonistler yitirmekte oldukları dünya hâkimiyetinin devamını istiyorlarsa İsrail’i feda edip eskiden olduğu gibi gizlenmek zorundalar.
SURİYE’DE DIŞLANDI
Türkiye’nin büyük uğraşları sonucu Rusya ve İran’la Moskova’da gerçekleşen üçlü toplantı ABD ve Avrupa Birliği temsilcileri olmadan yapıldı.
BAŞAKTÖR TÜRKİYE
Müttefiklerinin ihanetlerine karşı Türkiye Rusya ile işbirliği ve dayanışma halinde Suriye sınırından içeri girerek başlattığı Fırat Kalkanı harekâtıyla sahada da en etkili faktör haline gelmiş bulunuyor.
BAŞKANLIK TAMAM
Yeni Türkiye’yi şekillendiren değişim/dönüşüm süreci 1923 devrimleri gibi tepeden inmeci, dayatmacı bir yaklaşımla millete rağmen şekilsel olarak değil; toplumla birlikte gelişmelere paralel olarak tecrübeler ışığında özümsenerek, içselleştirilerek aşamalarla ilerliyor.
MİLLÎ UYANIŞ ŞAHLANDI
Küresel güç 15 Temmuz Darbe girişimiyle yapamadığını döviz operasyonları ve ekonomik yaptırımlarla yapmaya kalkışınca Türkiye’nin millî uyanışı adeta şaha kalktı.
YENİ TÜRKİYE BİR YANA!
Küresel güç ve aklın düşman rengine boyadığı yegâne hedef ülkesi Yeni Türkiye’dir. ABD, NATO, AB, İran, Irak, Suriye, en çok da İsrail; Yeni Türkiye’nin önünü kesmek, uçurumdan şarampole yuvarlamak için ellerinden geleni artlarına koymuyorlar
ABD EFSANESİ BİTİYOR!
SSCB’nin dağılmasıyla dünyanın tek süper gücü namıyla anılan; fırsatlar, imkânlar, ülkesi, özgürlüklerin, demokrasinin en ideal örneği diye bilinen; insanlığın hayallerini süslemesine obje oluşturan ABD efsanesinin artık insanlık için büyük bir ibret olacak şekilde çirkin yüzü görünmeye başladı…
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by