Anasayfa » Manşet
VESAYET ÇÖKTÜ
Trump’ın ifade ettiği bölge politikalarına ilişkin sözlerinin Türkiye’nin izlemekte olduğu politikalarla uyuşup örtüştüğü görülmektedir.
AKIL SIR ERDİRİLEMİYOR
Ergenekon ve Fetö gibi derin yapılanmalara, darbe teşebbüslerine, PKK gibi terör örgütlerine rağmen Türkiye terörle mücadelede, sınır ötesi operasyonlarda, ekonomik gelişmede, devasa projeleri başarıyla yürütmede hız kesmiyor.
İSRAİL ÇARESİZ
İsrail’in terör örgütlerini kullanarak planlarını gerçekleştirme stratejisi de pek işlememektedir. Türkiye’yi bölmeyi, parçalamayı ve Sevr’i uygulamayı PKK ve FET֒ye ihale eden İsrail sadece başarısızlığının değil, aynı zamanda suçüstü yakalanmış olmanın da sıkıntıları ile karşı karşıyadır.
PYD’Yİ VURUYOR
Bir süre önce tek süper güç diye anılan ABD’nin, şimdilerde Suriye’de müttefik ilan ederek her türden desteğini verdiği terör örgütü PYD’yi, Türkiye hem de Pentagon patronu Ashton Carter Ankara ziyareti için havada iken ağır bombardımana tutup büyük zayiat verdirdi.
TÜRKİYESİZ İSTİYOR
ABD ve Batılı müttefikleri kukla Irak yönetimi üzerinden Türkiye’ye Başika Kampından geri çekilmesi için baskı yapmayı denediler, etkili olamadıklarını gördüler. Musul’a düzenlemek istedikleri kurtarma harekâtına Türkiye’yi dâhil etmek istemediklerini açıkça dillendiriyorlar.
ABD-RUSYA İTTİFAKI
Küresel Siyonizm'in, ABD ile Rusya arasında Türkiye’ye karşı ittifak kurulması için çabaladığı bir süreçte tam tersine iki güç arasında karşılıklı -soğuk savaş yıllarını aratmayan- bir düello başladı.
LOZAN ZAFERDİR
Matematik ve fizik; bugün bizlere Ankara Güçlerinin Afyon önlerinden İzmir’e o günkü vasıtalarla intikali yalnız yürüseler, mütemadiyen yol alsalar, tek mermi dahi sıkmasalar bu ancak 10 gün içerisinde mümkün olabilir.
HEDEFİ TÜRKİYE
Bugün Yeni Siyonist-Haçlı ittifakı Türkiye’ye karşı PKK, PYD terör örgütlerini desteklemeyi pervasızca açık politika haline getirmiş bulunuyor.
TÜRKİYE LİDER ÜLKE
Türkiye; güçlenen ekonomisi, ileri teknolojiye dayalı savunma sanayii ve lider ülke siyaseti ile gerek bölgede, gerekse dünyada gerçek demokrasi, insan hakları ve evrensel değerleri cesaretle, samimiyetle savunmakta, mazlum toplumların umudu olmaktadır.
ABD’Yİ KALKAN YAPIYOR
İsrail adına yürütülen Suriye’deki vekâlet savaşının, PKK’nın uzantısı PYD öne çıkartılarak sürdürülmek istenmesi Türkiye’nin hedef alındığının çok açık bir kanıtıdır. Pentagon askeri unsurlarının Fırat Kalkanı harekâtını yürüten TSK karşısında PYD teröristlerini kalkan olup koruması ise İsrail’in Türkiye ile ABD’yi karşı karşıya getirmeye çalıştığını göstermektedir.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by