Anasayfa » Manşet
SİYONİZM’İN TÜRKİYE PLANI
Osmanlı Devletinin yıkılış döneminde gerçekleştirilen Ermeni Tehciri ile Türkiye’nin kuruluş döneminde gerçekleştirilen Rum Mübadelesi Siyonizm’in bir planı olarak aynı amaca hizmet ediyordu.Bu amaç Türkiye’yi Sabetayist Yahudi Cemaati için örtülü bir azınlık oligarşisi şeklinde inşa ederken rakip çıkıp sorun olacak Hıristiyan azınlıklardan arındırmaktı.
BU SON RAUNT
En parlak döneminde Ahmet Davutoğlu’nun hiç beklenmedik ve de dramatik şekilde Başbakanlığı bırakması ve siyasete devam etmesi bir planın yapıldığını kesin olarak göstermektedir.
OLUNCA DEMEZ OLDULAR!
Başbakanlığı, Cumhurbaşkanlığı döneminde Tayip Erdoğan’ı yok yere ısrarla diktatörlükle suçlayanları şimdi asıl diktatörleşmişken diktatör demekten vazgeçmiş görüyoruz. Sanılmasın ki, bu defa gerçekten diktatörlüğe soyunduğu için korkup tırstılar. Onların derdi başka…
MİLLÎ İRADEYE DARBEDİR
Başbakan Davutoğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’la yaptığı görüşmenin ardından yaptığı açıklamada“% 49,5 oy ile 4 yıllığına seçildim lakin görevi bırakıyorum. Bu benim tercihim değil, mecburiyet karşısında böyle yapıyorum” diyerek serbest seçimle geldiği görevleri sarayın baskısı yüzünden terk etmek zorunda kaldığını kameralar önünde ifade etmesi milli iradeye resmen ve alenen yapılmış darbe ilanıdır
AKP TÜRBÜLANSTA
Cumhurbaşkanı Erdoğanın ve düşük profilli başbakan etiketiyle peşinen ilan edilmiş olan Ahmet Davutoğlunun halefi olacağı söylenen Binali Yıldırımın eğer bir erken seçim yapılacak olursa nasıl güçlüklerle karşılaşacağını bilmek için kâhin olmaya gerek yok.
MİLLETİN TANIMI
Türkiye terörden, bölge ülkelerindeki iç savaş yansımalarından nefes aldıkça gündemin tepesine çıkan yeni anayasa ve başkanlık sistemi konularına odaklanmaktadır.
YOK, BÖYLE ÜLKE
Kiminin gıptayla, kiminin kıskançlıkla, kiminin ise korku ve dehşet içinde izlediği dünya ülkelerinin gözü nicedir Türkiye’nin üzerinde! Hegemonik dünya düzeninin sahibi Batı, küresel ekonomik kriz girdabının çarkları arasında ufalanıp küçülürken, gücünü yitirip bitap düşerken, Türkiye büyümesini sürdürüyor…
BU BÖYLE GİTMEZ!
Geride bıraktığımız 14-15 Nisan günleri, İslam İşbirliği Teşkilatının(İİT) 13. Zirve Toplantısı İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapıldı. İki yıllık dönem başkanlığı Mısır’dan Türkiye’ye geçen İİT’in İstanbul Zirvesinde dünya dengelerini değiştirmeye aday fevkalade önemli kararlar alındı.
VARLIK YOKLUK SAVAŞIDIR
Türkiye’nin karşısında silahlı mücadele vermek zorunda bırakıldığı bölücü PKK terörü ardındaki güçler;bağımsız,özgür,özgün politikalar geliştirmesini kendileri için tehdit olarak algılayan ülkelere ait unsurlardan oluşmaktadır.Bu bağımsızlık mücadelesini kaybetmesi halinde,bir daha potansiyel tehdit oluşturmaması için birlik ve bütünlüğüne asla müsaade etmezler.O yüzden bu varlık-yokluk savaşıdır.
İSTİKLAL SAVAŞI VERİYOR
Türkiye Dünya Siyonizm’ine karşı bağımsızlık, özgürlük, demokrasi mücadelesi veriyor. Bölge lideri bir küresel güç haline gelen Türkiye’ye karşı Birinci Dünya Savaşındaki gibi bir koalisyon oluşturup savaşı göze alamadığından bölücü terör örgütü PKK’yı maşa olarak kullanıyor.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by