Anasayfa » Manşet
MERKEZİ TÜRKİYE
Eski Türkiye tasfiye edilerek oluşturulan bugünkü Yeni Türkiye’nin hedefinde 2023 yılına dek; Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulması var. Bu gerçekliği en iyi bildikleri için Siyonistler engellemeye çalışıyorlar. Lakin şimdiye kadar başaramadılar, artık geçmiş olsun!
SIRA İŞBİRLİKÇİLERİNDE
Türkiye, Suriye konusunda ta baştan beri izlediği ilkeli, tutarlı politikalarını istikrarlı şekilde sürdürürken dünyanın adeta ittifak halinde karşı çıkıp tavır koymasına rağmen gelişmeleri lehine çevirmeyi başardı.
İŞBİRLİKÇİ YAPILANMA
Türkiye’yi Güneydoğu’da terör örgütü PKK ile, Suriye’de PYD ile köşeye sıkıştırmaya, içeriden işbirlikçi mankurtların beşinci kol faaliyetleriyle bunaltmaya çalışan Siyonist-Haçlı Batı hiçbirinden sonuç almayı başaramamanın paniğini yaşamaktadır.
SÜRPRİZ TAHRAN ZİYARETİ
Başbakan Davutoğlu Türkiye-İran ilişkilerinin sıkıntılı olduğu bir süreçte Tahran’a gerçekleştirdiği gayet stratejik ziyaret ile yalnız bölgenin değil dünyanın dengelerini etkileyecek bir adım attı.
TÜRKİYE’YE KARŞI İTTİFAKTIR
Şimdi açıkça görülüyor ki ABD ve Rusya bir Müslüman ülke olan Suriye’deki iç savaş nedeniyle NATO üyesi Türkiye karşısında ateşkes konusunda ittifak oluşturmuş bulunuyor. İran ve Suriye’nin katil rejimi de Müslümanlara ihanet ederek bu Haçlı ittifakına destek olmaktadır.
TÜRKİYE DOBRA DOBRA
Malum çevrelerin ısrarla dillendirildiği gibi Türkiye salt ilkeli, ahlaki ve insani bir dış politika izlediğinden yanlışlar yapmıyor; aksine oldukça basiretli, vizyoner, başarılı stratejiler, taktikler uyguluyor ve sonuçta hep kârlı çıkıyor.
OSMANLI KORKUSU
Irak’ta, Suriye’de Türkiye’ye karşı giderek daha açık şekilde hareket etmekte olan ABD, Rusya ve İran, Birinci Dünya Savaşında tarih sahnesinden silinip toprakları bölüşülen Osmanlı Devletinin yeniden hak ve adalete dayalı her türlü farklılığın bir arada barış içinde yaşama düzeninin kurulmasını engellemeye çalışıyorlar.
BU DEFA AVRUPA HASTA
ABD ve Avrupa Birliği ülkeleri Türkiye’ye karşı terör örgütleri üzerinden tıpkı yüzyıl önce Osmanlı Devletine yapıldığı gibi bölüp parçalamayı amaçlayan ölümüne bir vekâlet savaşı yürütüyorlar. NATO’da 65 yıllık müttefikleri Türkiye’ye para ile satmaktan imtina ettikleri silah ve mühimmatı bu terör örgütlerine elleriyle teslim ediyorlar.
TÜRKİYE BİR YANA
Cenevre görüşmelerinde PKK’nın Suriye uzantısı PYD’nin masada yer almasının ABD, Rusya, Avrupa Birliği, İran ve tabii ki İsrail birlikte savunucusu oldular.Lakin Türkiye dayatmaya, köşeye kıstırılmaya karşı her zamanki ilkeli yaklaşımı ile tek başına direnerek şer ittifakını yarıp geri püskürttü.
FENA HIRPALANDI
ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden’ın Türkiye ziyareti sömürge valisi edası ile başlamış, şamar oğlanı durumuna düşürülerek son bulmuş oldu.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by