O. BEYAZTÜRK'ÜN YETİŞTİRMESİ ÇIFIT METE GÜNDOĞAN NEDEN PARLATILIYOR!

Şevket Kazan'ın çıfıtı Numan Kurtulmuş; O. Beyaztürk'ün ise Mete Gündoğan'dı! N. Kurtulmuş'tan sonra sırada Mete Gündoğan mı var?

18 Haziran 2019 Salı 05:57 < GÜNDEM
O. BEYAZTÜRK'ÜN YETİŞTİRMESİ ÇIFIT METE GÜNDOĞAN NEDEN PARLATILIYOR!
 
O. Beyaztürk'ün yetiştirmesi çıfıt Mete Gundoğan, uzun aradan sonra Milli Gazete internet sitesinde manşet! Düğmeye mi basıldı?
 
Şevket Kazan'ın çıfıtı Numan Kurtulmuş; O. Beyaztürk'ün ise Mete Gündoğan'dı! N. Kurtulmuş'tan sonra sırada Mete Gündoğan mı var?
 
Yahudi, İngiliz Temel yıpranınca yerine O. Beyaztürk'ün çıfıtı Mete Gündoğan'ı mı genel başkanlığa hazırlıyor?
 
Erbakan hayatta iken de Milli Görüş partilerinde her kongrede Yahudi medyasının ismini parlattığı isim Mete Gündoğan'dı!
 
Erbakan; genel merkez, teşkilat ve tabanın hazır olmasına rağmen SP kongresinde Mete Gündoğan yerine kendisi genel başkan oldu!
 
Mete Gündoğan; O. Beyaztürk, Ak Saçlı şebeke ve İngiliz Temel'in Erbakan'a iftira atıp ihanet etmesi karşısında suskun kaldı!
 
Mete Gündoğan'ın Siyonizm ile Türkiye'deki İsrail'in en şiddetli düşmanı 2. Abdülhamid'e de düşman olması Sabetayist kimliğinden!
 
Yahudi, Milli Görüş camiasına lider yapmak istediği kişiyi "Erbakan'ın dava arkadaşı veya danışmanı" sıfatıyla parlatırdı!
 
SP kabuk yönetimin CHP'ye yandaş; HDP'ye paydaş; İP'e gönüldaş olmasına Mete Gündoğan'dan itiraz geldiğine şahit olan var mı?
 
Erdoğan, dün MNP'den itibaren Milli Görüş davasına emeği geçmiş 7 bin İstanbulluyla Haliç Kongre Merkezinde buluştu.
 
İngiliz Temel'in E. İmamoğlu'nu iftara davetini alkışlayanlar; Erdoğan'ın Milli Görüşçülerle buluşmasına karşı isyanda! Şuursuzlar!
 
*****
 
Milli Görüş tarihinde ilk defa İstanbul'un fethi kutlamaları bir mahalle stadyumunda yapıldı! Buna rağmen tribünler boştu! Yuh...
 
Amatör bir ligde şampiyonluk maçı oynansa SP'nin Fetih Şöleninde topladığı kalabalıktan daha fazla kalabalık toplanırdı!
 
*****
 
Yahudi'nin şair, mütefekkir, siyasetçi diyerek Müslümanlara monte ettiği Sezai Karakoç, 23 Haziran'da bağımsız adaya oy verecek!
 
Damat Albayrak, FETÖ tutuklusu işadamı Hüseyin Nuri Çomu'ya enflasyonla mücadeleye katkısından ötürü teşekkür mektubu yazmış!
 
Suriye merkezli El Habur ajansı; PKK/YPG militanlarının gruplar halinde İsrail'e gidip MOSSAD tarafından eğitildiğini haber yaptı!
 
Mesud AKGÜL

 SÜNEPE SP İSTANBUL’UN FETHİNİ KUTLAMIŞ - TÜRKİYE’NİN YENİ SURİYE STRATEJİSİ  TIKLAYIN 


 
Etiketlermesud akgül oğuzhan asiltürk şevket kazan mete gündoğan saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by