PELİKAN, SIZDIĞI AKP'Yİ KENDİNE BENZETMEYİ BAŞARDI-SP TRANSPARAN GİYDİ-GÜNDEM’DEN ÖNE ÇIKANLAR

PELİKAN, sızdığı AKP'yi kendine benzetmeyi başardı-Saadet Partisi Transparan giydi-Gündem’den Öne Çıkanlar....

27 Haziran 2019 Perşembe 10:54 < GÜNDEM

 
 
PELİKAN, SIZDIĞI AKP'Yİ KENDİNE BENZETMEYİ BAŞARDI!
 
Abdülkadir Selvi, MKYK'da Erdoğan'ın, "yargının vereceği karar İmamoğlu'nun önünü kesebilir" dediğini yazdı! Eyvah... Eyvah... Eyvah...
 
23 Haziran'ın değerlendirildiği AKP MKYK'da Erdoğan'ın ifadelerine bakılırsa mağlubiyetin öznesi olan konular hala fark edilmemiş!
 
AKP ve Beştepe Külliyesi’ni ele geçirmiş Türkiye'deki İsrail PELİKAN'A yönelik herhangi bir hamle yapılacağına dair hala bir işaret yok!
 
CHP'nin istikrarlı şekilde AKP'lileşme hamleleri yaptığı, buna karşı AKP'nin giderek CHP'ye benzeştiği sürpriz süreç yaşanıyor!
 
AKP yönetimi 31 Mart/23 Haziran sonuçlarıyla ilgili sağlıklı/isabetli analizler yapması gerekirken beylik laflarla slogan atıyor!
 
31 Mart ve 23 Haziran sonuçları üzerinden Türkiye'deki İsrail, Kemalist statükoyu bitiren Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi aleyhine yayınlara başladı!
 
Türkiye'deki İsrail medyası/ akademiyası Eski Kemalist statükoya dönüş için CBHS aleyhine Parlamenter Sistem propagandası yapıyor!
 
İsrail medyası/akademiyası 23 Haziran sonuçlarıyla ilgili illüzyon yaparak adeta halka, "800 bin kişi CBHS istememiş" dedirtiyor!
 
Eski FETÖ'nün yeni sürümü PELİKAN'IN AKP'de ilk hedefi AKP genel başkanlığı ile Beştepe Külliyesi’ni ayırmak! Tabi Erdoğan'ı da partiden...
 
5765 senelik kadim Kabalist inanç Yahudi'ye der ki, "benzeme, benzet!" Yahudi PELİKAN, sızdığı AKP'yi kendine benzetmeyi başardı!
 
Kılıçdaroğlu yönetiminde CHP; İmamoğlu, Yavaş, İhsanoğlu gibi tercihlerle İslamlaşırken; PELİKAN, AKP'yi Kemalistleştiriyor!
 
İster inanın ister inanmayın CHP'nin Meclis Grubu; Yahudi PELİKAN tarafından yönlendirilen AKP'nin Meclis Grubundan daha milli!
 
SP TRANSPARAN GİYDİ!
 
Saadet Partisi’nin makyavelist yönetiminin Kemalizm'e payanda olmasının CHP'ye büyük yararı oldu. Ama SP her seferinde çöktü!
 
AKP, 17 yıllık iktidar uğruna Milli Görüş gömleğini çıkardı! SP kabuk yönetimi ise İmamoğlu'nun BŞBB olması için transparan giydi!
 
31 Mart/23 Haziran'da CHP'ye payanda olup kardeşliği hatırlamayan İngiliz Temel şimdi AKP'ye kardeş tavsiyesi verme çabasında.
 
GÜNDEM’DEN ÖNE ÇIKANLAR
 
AKP'nin başarıyla çıktığı her seçim sonrası içki içilenler dövülürdü! 23 Haziran'ı CHP kazanınca başörtülülere saldıranlar türedi!
 
*****
 
Tağuti Kemalist rejime toz kondurmayan modern Bel'am Cübbeli Ahmet diyor ki; "İmam Hatipleri açık tutmanın kime ne faydası var?"
 
*****
 
ABD, Hindistan'ın S-400 almasına itirazım yok dedi! Türkiye'ye niye havlıyor peki? Çünkü ABD/NATO, Türkiye'ye saldırmayı düşünüyor!
 
*****
 
Venezuela Devlet Başkanı Maduro: “İçinde İsraillilerin de bulunduğu darbe hazırlığı yapan yeni bir cunta şebekesini çökerttik!”
 
Mesud AKGÜL

 İNGİLİZ TEMEL ORTALIKTA BİKİNİYLE DOLAŞIYOR, PELİKAN VE MIZIKACILARI DEVAM EDİYOR   TIKLAYIN 
 
 
Etiketlermesud akgül akp saadet partisi pelikan
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0463     EURO 6.5550     IMKB 120929     ALTIN 307,497    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by