RABBANİ ŞAHSİYETLERİNFÜTUHATI VEFATLARINDAN SONRA GELİŞEREK BÜYÜMÜŞTÜR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in yazısı...

01 Haziran 2019 Cumartesi 12:36 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in yazısı...


Mehdi arayanlar/bekleyenler kendinize bakın; takva, ihlas, ihsan, ahlak durumunuz ne? Mehdi zekâ, bilgi, birikim ile bulunamaz! Popülizm ile Mehdi arayanlar ancak Fethullah Gülen, Mahmut Ustaosmanoğlu gibi rejimin himmetiyle mürit, güç, imkân devşirenleri bulur.

Ululazm sahibi peygamberlere hayatta iken iman edenler ancak birkaç kişi iken zamane şeyhleri nasıl milyonla mürit devşirebiliyor? Aniden ortaya çıkıp etrafına kalabalıklar toplayarak büyük zafer kazanan, inkılap yapan bir peygamber olmadı. Mehdi de öyle olmaz.

Erbakan'ın İslam Âlemindeki etkisini kırmak için Siyonizm Humeyni'yi ihtilalle başa getirdi, İran daha beter oldu! Ululazm sahibi peygamberlere hayatta iken tabi olanlar azdı; asıl fütuhatları vefatlarından sonra gerçekleşti. Mehdi de öyle olur.

Erbakan'ın Türkiye ve dünyada gerçekleştirdiği büyük inkılap hayatta iken bilinemedi; yeni ortaya çıkmaya başladı! Yahudi vesayetindeki müstemleke Türkiye'yi lider ülke, küresel güç yapan; Siyonizm'in küresel düzenini çökerten Erbakan Mehdi'dir!

İnsanlık tarihi boyunca Rabbani şahsiyetlerin fütuhatı vefatlarından sonra gelişerek büyümüştür. Çünkü onların sahibi Allah'tır. Erbakan'ın Küresel Siyonizm'le mücadelede elde ettiği başarıların, yaptığı büyük inkılabın anlaşılmaya başladığı süreç yaşanıyor.

Yeniden Büyük Türkiye liderliğinde Yeni Bir Dünya ve Adil Düzen kurulduğunda insanlık Erbakan'ın Mehdi olduğunu idrak edecektir. Peygamberlerin, Rabbani şahsiyetlerin iç yüzüne iman nuruyla vâkıf olanların sayısının az olması Allah'ın değişmez bir sünnetidir.

Eğer zamane şeyhlerine ulaşamıyorsanız müritlerine bakın ne mal olduklarını anlarsınız. 5 kuruşluk eşeğin 3 kuruşluk sıpası olur. Deccal Siyonizm'in kurduğu tağuti Kemalist rejim ile mücadele edip başarılı olan sadece iki şahsiyet var: Bediüzzaman ve Erbakan!

Hz. İsa'nın havarisi 12, Bediüzzaman'ın Talebesi 12! Hz. Muhammed (SAS)'in Bedir Ashabı 313; Erbakan'ın inananı da o kadar! Tağuti Kemalist rejim hakiki tarikatları kapatıp devrim yasalarıyla da yasakladı. Rejimle uyumlu tarikat ve cemaatler çakma!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
  • Ahmet - 01 Haziran 2019 Cumartesi 20:29
    ERBAKANI Rahmetle Minnetle şükranla anıyoruz YAŞASIN MİLLİ DEVLET
  • D E R İ N Ş U U R - 01 Haziran 2019 Cumartesi 16:08
    İşte bu yüzden sizin fikirleriniz çok kıymetli çünkü yok E L A Z İ Z den başka bi yerde bu gerçeklerin çizdiğiniz yolun vermiş olduğunuz bakış açısının hayatlarını Cennet mekan Pr.Dr.Necmettin E R B A K A N'ın yanında tüketmiş olan şuursuzların müslümanım diye geçinen cüppeli sarıklı sakallıların alnı secdeden kalkmayanların okumuş kültürlülerin diplomalı cahillerin sessizliği insanı dehşete düşürüyor buranın E L A Z İ Z in sesinin Türkiye ye duyurulmasını sağlayacak ulusal bazda bir yayın organı televizyon programı felan bişeylerin yapılması gerekiyor nasıl bir yol izlemek gerekir bilemiyorum ama çok önemli Allah hayırlı uzun ömürler nasip etsin sizlere ne yapsak hakkınız ödenmez Allah sizlerden razı olsun ! . . .
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 334,755    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by