SAADET'TE SUGÖZÜ GİTTİ KODAT GELDİ

Saadet Partisi Elazığ Merkez İlçe 4. Olağan Kongresi yapılarak, Metin Sugözü'nün yerine Mustafa Kodat merkez ilçe başkanı olarak seçildi.

27 Mayıs 2010 Perşembe 21:10 < SİYASET
    Saadet Partisi (SP) Elazığ Merkez İlçe 4. Olağan Kongresi Yol-İş Toplantı salonunda yapıldı. Tek liste halinde girilen seçimlerde kayıtlı delegenin tamamının oyunu alan Mustafa Kodat, Saadet Partisi Merkez İlçe Başkanlığı'na seçildi.
        
    Genel Kurulda bir konuşma yapan Saadet Partisi İl Başkanı İlyas Keskin, bugüne kadar yaptığı hizmetlerden dolayı SP eski merkez ilçe başkanı Metin Sugözü'ne teşekkür ederek, plaket takdim etti.
         
    Kongreye, eski devlet bakanı Ahmet Cemil Tunç, SP ilçe ve belde teşkilat başkanları, SP’li belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri ve delegeler katıldı.
     
    SP Elazığ Merkez ilçe başkanlığına seçilen Mustafa Kodat’ın yönetim kurul listesinde şu isimler asil üye olarak yer aldı: Yunus Aksu, Cahit Yeşilkaya, Abbas Yıldız, Muhammed Nedim Sadak, Mahmut Demir, Atilla Adıgüzel, Hakan Gülnar, Ahmet Sağman, Kahraman Sarıçiçek, Zülfü Kaya, Fırat Arıkan, Oğuz Duman, Yemliha Yanılmaz, Zülfü Camcı.
      
    Kongrede bir konuşma yapan eski bakan Ahmet Cemil Tunç, Saadet Partisi'nin 9. yaşında bir parti olduğunu ancak partinin temsil ettiği düşüncenin 40. yılını bitirdiğini söyledi.
       
    Saadet Partisi’nin uzun zamandır Türkiye’nin siyasetinde var olan bir düşünceyi temsil ettiğini anlatan Tunç, şöyle konuştu:
 
    "Saadet Partisi'ni hiç kimse Saadet döneminde aldığı oylarla değerlendirme yanlışlığına kapılmasın. Saadet Partisi aldığı oylarla değerlendirilemez. Bu ülkede siyaset yapan herkes bilir ki Saadet Partisi Milli Görüş, Türkiye’de tarih yazmış bir siyasi harekettir. Milli Görüş, Türkiye’de siyasetin seviyesini belirlemiş ve tarihin akışını değiştirmiş bir siyasi harekettir. Bunun için Saadet Partisini yüzde 5’lerle 7’lerle değerlendirmeye kimse kalkışmasın. Bu yanlışlığa girmesin. Bundan sonra göreceğiz ki bu iktidarın tek alternatifi Saadet Partisi olacaktır."

    asmt
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by