Anasayfa » Siyaset
BBP SESLİ ANONS VE MİTİNG YAPMAYACAK
Büyük Birlik Partisi Elazığ milletvekili adayı Erdal Kıtkıt terör olayları nedeniyle hergün şehit verildiği bir ortamda 1 Kasım seçimine gidildiğini belirterek BBP olarak seçim çalışmalarında sesli anons ve miting yapmama kararı aldıklarını açıkladı.
ADİL BİR DÜNYANIN KURULMASI İÇİN MÜCADELE EDİYORUZ
Saadet partisi Elazığ il kadın kolları başkanlığının düzenlediği İl Divan toplantısında konuşan İl Kadın kolları başkanı Kevser AYDIN "Adil bir dünyanın kurulması için mücadele ediyoruz" dedi.
(MHP) Elazığ İl Başkanlığına Av. Abdulvahap Erdem seçildi
Milliyetçi Hareket Partisi Elazığ İl Teşkilatı'nın 10’uncu olağan kongresi bugün yapıldı. Elazığ İl Başkanlığına Av. Abdulvahap Erdem seçildi...
İbrahim Gök, destek turlarına başladı!
7 Haziran’da yapılacak milletvekili genel seçimlerinde AK Parti’den Elazığ Milletvekili aday adayı olması beklenen Av. İbrahim GÖK destek turlarına başladı...
Saadet'te Eylül Ayı Divanı
Saadet Partisi Elazığ Eylül Ayı Divanı GİK Üyeleri Mustafa Balta, Av. Bekir Kılıç Burhan Sadak ve çok sayıda partilinin katılımı ile yapıldı.
İsrail Ancak Güçten Anlar
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı İsrailin Gazzeye yaptığı saldırıyı kınayan bir mesaj yayınladı.
GENÇLİK İL DİVANI YAPILDI
Saadet Partisi Elazığ Gençlik Kolları Divan toplantısı çok sayıda gençlik kolları üyesinin katılımı ile parti binasında gerçekleştirildi.
AKP VE CHP’DE İSTİFALAR
Yerel seçimler sonrası Ak Parti ve CHP teşkilatlarında istifalar yaşandı.
ÖZGÜRLÜK AKDAMAR’A VAR, AYASOFYA’YA YOK!
Saadet partisi Merkez ilçe başkanı Mustafa Kodat,iktidarın Akdamar ve Sümela Kiliseselerine milyonlar harcarken sıra Ayasofya’ya gelince "cemaati yok" deyip geçiştirdiğini söyledi.
SAADET PARTİSİ MAYIS AYI İL DİVANI
Saadet Partisi Elazığ İl Başkanlığı Mayıs Ayı Divan Toplantısını Parti Binasında yoğun katılımla gerçekleştirdi.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by