Anasayfa » Siyaset
Selmanoğlu Rakiplerine Yüklendi
Elazığ'a bakanların gelmesinin eleştirilecek bir yanı olmadığını savunan Başkan Selmanoğlu rakiplerine yüklendi.
1600 Müşahit AKP'den İstifa Etti
AK Parti Gençlik Kolları üyesi ve sandık müşahidi 1600 kişi istifa ederek Saadet Partisi'ne katılıyor.
Erdem Kadınlarla Buluştu
Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Enver Erdem MHP Kadın Kolları İl Teşkilatının Mobil Düğün Salonunda düzenlediği toplantıda bayanlarla bir araya geldi.
Selmanoğlu Saadet Savaşı Kızışıyor
Seçimlere 3 hafta kala seçimlerin favori iki adayı arasındaki seçim savaşı kızışıyor. Saadet Partisi il başkanı İlyas Keskin'in Selmanoğluyla ilgili açıklamalarına Belediyeden yanıt geldi.
Altungök Salıbaba’yı salladı
Saadet Partisi belediye başkan adayı Kenan Altungökün Salıbaba Mahallesindeki toplantısı mitinge dönüştü.
''Karalama değil, hizmet siyaseti yapıyoruz''
Birileri durmadan karalama siyaseti yapıyor. Ama biz, milletten aldığımız güçle hizmet ve siyaset yapıyoruz. Biz bu şehri sıcak makam odalarından değil, halkımız ile iç içe yönettik dedi.
Milli Görüş 40. Yılını 28 Şubat’ta kutladı…
Milli Görüş'ün 40. Yıl kutlaması dün İstanbul Abdi İpekçi Kapalı Spor Salonunda yapıldı. Programda Milli Görüş Lideri Erbakan tarihi bir konuşma yaptı. İşte El-Aziz farkıyla o konuşmanın tam metni:
MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ ERBAKAN KONUŞACAK…
Milli Görüş 40. yılını bugün Abdi İpekçi'de, Milli Görüş Lideri Erbakan'ın konuşmacı olarak katılacağı muhteşem bir organizasyonla kutluyor. Program TV-5'ten canlı yayınlanıyor...
O ÇOCUKLARI HEMEN SERBEST BIRAKIN
Davos sonrası yaşanan gelişmeleri değerlendiren Egemen Bağış, son günlerde Irak konusunda sessiz kalındığı eleştirilerine tepki gösterdi...
Erdoğan'dan Davos'ta İsrail'e salvo...
İsrail Cumhurbaşkanı Peres'in sözlerine cevap vermek isteyen ancak sözü kesilince sinirlenen Erdoğan "Benim için Davos burada bitmiştir" diyerek paneli terk etti.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by