Anasayfa » Siyaset
Saadet Partisi Yeni Kadrosu
Saadet Partisi 4. Olağan Kongresi sonucunda oluşan yeni kadroda yer alan isimler...
Siyonizmin hedefi ülkemizi parçalamak
Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kızı ve Saadet Partisi GİK Üyesi Elif ERBAKAN ilimizde yaptığı konuşmada 12 Haziran seçimlerinden sonra Siyonizmin yeni hedefinin Türkiye olacağını söyledi.
'Gömlek çıkaranlar, çözüm üretemez'
Gömleklerini çıkaranlardan çözüm beklemenin abesle iştigal olacağını belirten Fatih Erbakan, Biz bedel ödeyeme hazır değiliz diyenler, bu problemleri, bu sorunları çözemezler, bunlarla daha fazla vakit kaybedilmemelidir. dedi.
Efsanevi hizmetleri ancak Milli Görüş kadroları yapar
Saadet Partisi Elazığ milletvekili adayı Mine Kaya efsanevi hizmetlerin ancak Milli Görüşle yapılabileceğini söyledi.
SP il başkanı halkımızı davet etti
Saadet Partisi İl Başkanı Burhan Sadak Milli Görüş lideri Erbakan'ın çocukları Fatih ve Elif Erbakan'ın Elazığ'a geleceğini duyurarak tüm Elazığlıları Perşembe ve Cuma günü yapılacak toplantılara davet etti.
Fatih ve Elif Erbakan Elazığ'da
Milli Görüş lideri Prof.Dr.Necmettin Erbakan'ın çocukları Fatih ve Elif Erbakan Elazığ'da halka hitap edecekler.
AKP Milli Görüş'ün zammına 8 senede yetişemedi
Saadet Partisi Milletvekili Adayı Prof.Dr.Latif Öztek şu anki iktidarın 8 yıllık dönemde çalışanlara ve emeklilere verdiği zamların toplamının, Milli Görüş iktidarının bir yıllık sürede gerçekleştirdiği zamlara yetişemediğini söyledi.
SAADET PARTİSİ’NDE HAREKETLİLİK DEVAM EDİYOR
İl Başkanlığına Burhan Sadak'ın getirilmesiyle hareketlilik gelen Saadet Partisi'nde çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sivil toplum kuruluşları ziyaretlerine başlayan Saadet Partisi bu hafta da ara vermedi, Yol-İş ve Memur-Sen'i ziyaret etti.
SADAK YENİ YÖNETİMİ AÇIKLADI
Saadet Partisi Elazığ il başkanı Burhan Sadak il teşkilatına ait yeni yönetim kurulunu ve görev dağılımını basına açıkladı.
SIRA-SIRA İSTİFA TAKTİĞİNDE SON DURUM
Hep birlikte istifa etmek yerine istifaları zamana yayarak, ayrılırken de partiye olabildiğince zarar vermek ve teşkilatların zihnini bulandırmak isteyen zavallıların sonuncusu Erol Erdoğan oldu!..
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7629     EURO 7.3503     IMKB 93225     ALTIN 358,339    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by