Anasayfa » Siyaset
Saadet'in Merkez İlçe Divan Toplantısı
Yeni göreve atanan Saadet Partisi Elazığ Merkez İlçe Başkanlığı ilk divan toplantısını yaptı. Toplantıda konuşan yeni başkan Mustafa Kodat, "Türkiye sineye çekmiştir. Siyonist İsrail mutlaka ve mutlaka cevapsız bırakılmamalıdır" dedi.
Baykal'dan Anadol'a '5 kişilik' sitem
Video görüntüleri sonunda CHP Genel Başkanlığından istifa eden eski Genel Başkan Deniz Baykal, uzun aradan sonra geldiği TBMM'de Kemal Anadol'la yaşadığı iddia edilen diyalogta ilginç bir mesaj veriyor...
Saadet'te Sugözü gitti Kodat geldi
Saadet Partisi Elazığ Merkez İlçe 4. Olağan Kongresi yapılarak, Metin Sugözü'nün yerine Mustafa Kodat merkez ilçe başkanı olarak seçildi.
Türkiye ile Yunanistan arasında 21 anlaşma
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Atina ziyaretinde, iki ülke arasında 21 anlaşma ve protokol imzalandı. İşte o anlaşmalar:
''Zenginlik içinde fakirlik çekiyoruz!''
CHP İl Başkanı Ethem Gülbay, borcundan dolayı suyu kesilerek cezalandırılan Elazığ'dan başka bir şehrin bulunmadığını ve ilimizin zenginlik içinde fakirlikle boğuştuğunu söyledi.
Egeli Romanlar: Artık Akpartiliyiz
Ege Roman Dernekleri Federasyonu Başkanı Özcan Çayırlı, Yönetim Kurulu üyeleri ve bağlı derneklerin başkanları, CHP'den ayrılıp Akparti'ye geçmek istediklerini söylediler.
DENİZ BAYKAL’IN KUTLU DOĞUM TOPLANTISINDA YAPTIĞI KONUŞMA
Deniz Baykal'ın Kutlu Doğum Haftası toplantısında yaptığı konuşmayı dinleyenler mest olmuştu. İşte o muhteşem konuşmanın tam metni...
ÖZTÜRK, İDDİALARA CEVAP VERDİ
AKP Elazığ Milletvekili Tahir Öztürk, bazı siyasi partiler tarafından Elazığ Belediyesi denetim raporu ile birlikte isminin zikredilmesi nedeniyle bir açıklama yaptı.
''Türklerle Kürtlerin ilk zaferi Malazgirt''
BDP Batman Milletvekili Bengi Yıldız, Bizans İmparatorluğu'na karşı Türkler ve Kürtlerin ortak mücadele ettiğini belirtirken Malazgirt savaşını örnek gösterdi.
İşbaşaran istifa etti, Erdoğan'ı suçladı
AKP Elazığ milletvekili Feyzi İşbaşaran partisinden istifa etti. İşbaşaran, partiçi demokrasinin kalmadığını ve tehditler aldığını, başına birşey gelirse sorumlunun Tayyip Erdoğan olduğunu söyledi...
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7629     EURO 7.3503     IMKB 93225     ALTIN 358,334    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by