SİYONİZMİN HEDEFİ ÜLKEMİZİ PARÇALAMAK

Milli Görüş lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın kızı ve Saadet Partisi GİK Üyesi Elif ERBAKAN ilimizde yaptığı konuşmada 12 Haziran seçimlerinden sonra Siyonizmin yeni hedefinin Türkiye olacağını söyledi.

10 Haziran 2011 Cuma 19:28 < SİYASET


Saadet Partisi GİK Üyesi Elif ERBAKAN, Saadet Partisi Genel Merkez Seçim İşleri Başkanı Nurgül Ulucak, Saadet Partisi Hanım Kolları Genel Başkanı Ayşenur Tekdal, ilimize gelerek Saadet Partisi Hanım Komisyonlarının düzenlediği bir salon toplantısına katıldı.

Dr. Fatih Erbakan ile birlikte dün ilimize gelen Elif Erbakan geceyi ilimizde geçirerek, bugün Hanım Komisyonlarının toplantısına katıldı.

 
Yoğun bir katılımın olduğu programda bayanların salona sığmadığı, dışarı taştığı gözlemlendi. Canlı ve heyecanlı bir katılımın olduğu gözlemlenen programda ilk olarak Saadet Partisi Hanım Kolları İl Başkanı Ayşe Sarı konuştu. Sarı konuşmasında teşkilat olarak davetlerini kırmayarak, Elazığ’a geldiği için Saadet Partisi GİK Üyesi Elif Erbakan’a Hanım Kolları Genel Başkanına ve Seçim İşleri Başkanına teşekkürlerini iletti.

İl Başkanının ardından konuşan Saadet Partisi Milletvekili Adayı Mine Kaya, Milli Görüş hareketlerinde en aktif görevi hanımların yürüttüğünü belirterek, “davetimizi kırmayarak bizlerin yanında olan Saadet Partisi GİK Üyesi Elif Erbakan hanımefendiye, Genel Başkanımıza, Seçim İşleri Başkanımıza ve davamızın baş tacı mücahide kardeşlerimize teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı, Seçim İşleri Başkanı Nurgül Ulucak ise konuşmasında, Milli Görüş hareketinin en önemli çalışmalarına hanım kardeşlerimizin imza attığına vurgulayıp, bu seçimlerin çok önemli olduğuna dikkat çekerek, “İnşallah 12 Haziran seçimleri Saadet Partisinin, Milli Görüşün zaferiyle sonuçlanacaktır.” dedi.

Ulucak’ın ardından konuşan Saadet Partisi Hanım Komisyonları Genel Başkanı Ayşenur Tekdal, Elazığlı hanımların Milli Görüş’ün bayrağını güçlü bir şekilde dalgalandırdığına dikkat çekerek, inşallah 12 Haziran seçimlerinde hanım kardeşlerimizin inançlı çalışmaları sonucunda bayrağı burçlara dikeceğiz.” diye konuştu.
 
 
Yoğun bir katılımın gözlemlendiği programda Saadet Partisi GİK Üyesi Elif Erbakan kürsüye sloganlar ve tezahüratlarla geldi.
 
 

Muhterem Erbakan Hocamızın gözünde Elazığ’ın yeri çok ayrıydı.

Milli Görüşün öneminden ve Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın hayatından örnekler veren Elif Erbakan, “Muhterem Liderimiz, seçim gezileri içerisinde Elazığ’a hep son günlerde gelirdi. Kendisine neden Elazığ’ı hep en sona bırakıyorsunuz diye sorduğumuzda Muhterem hocamız derdi ki, tatlı yemeklerden sonra yenir, bizde Elazığ’ı o yüzden sona bırakıyoruz. Tevafuken bizlere de hocamız gibi seçimlere birkaç gün kala Elazığ’a gelmek nasip oldu.” diye konuştu.

AKP 9 yıl boyunca çok büyük tahribatlar yapmıştır.

AKP hükümetinin 9 yıllık iktidarı boyunca ülkemizde çok büyük tahribatlara yol açtığının altını çizen Elif Erbakan; “Dokuz yıllık AKP iktidarında maalesef ülkemiz, işsiz bırakılmış, borca esir edilmiş, maneviyattan uzaklaştırılmıştır. 20 milyon kişi ülkemizde yoksulluk sınırının altında yaşıyor. 12 yaşından küçüklerin Kur’an kurslarına gitmesi yasaklanmış, ancak Zina yasası, domuz eti serbest bırakılmıştır.” diye konuştu.

BOP’un Şimdiki Hedefi Türkiye’dir. Bu yüzden 12 Haziran Seçimler Hayatidir.

Başbakanın Büyük Ortadoğu Projesinin eş başkanı olduğuna dikkat çeken Saadet Partisi GİK Üyesi Elif Erbakan, Büyük Ortadoğu Projesinin aslında Büyük İsrail Projesi olduğunu ve asıl hedefin Türkiye’yi bölmek olduğunun altını çizerek, “BOP Projesi kapsamında dünyada birçok ülkede Müslüman kanı akıtılarak, bölünüp parçalamaya çalışılmaktadır. 12 Haziran seçimlerden sonra hedef Türkiye’dir. O yüzden bu seçimler çok önemli ve hayatidir.” dedi.

 
Saadet Partisi barajı aşamıyor diyenlere seslenen Erbakan, “2002’den önce AKP diye bir parti olmamasına, 2002 seçimlerinde yeni kurularak, ilk seçimlerinde tek başına iktidar olabildiyse, Saadet Partisi bu kadar tecrübesiyle çok rahat iktidar olur.” diye konuştu.
 

2023 yılında 4. Dönem iktidarımızı kutlayacağız

2023 yılı hedeflerinden bahseden Saadet Partisi GİK Üyesi Elif Erbakan, “2023 yılı için hedefimiz iktidarda 4. Dönemimizi kutlamaktır. İnşallah tek başına 4. Dönem iktidarımızı 2023 yılında hep birlikte kutlayacağız” dedi.

AKP’yi kuranlar hocamızın öğrencileridir. Kendilerini sevebiliriz, ama ülkemizi daha çok seviyoruz.

AKP’nin Erbakan Hocamızın öğrencileri tarafından kurulduğunu belirten Elif Erbakan, “Muhterem hocamıza AKP ve başbakanla ilgili sürekli sorular sorulurdu, bunlar sizin öğrencileriniz diyerek. Hocamızda evet doğrudur, bunlar bizim öğrencilerimizdir. Kendilerini çok da severim, ancak vatanımızı ve ülkemizi daha çok seviyoruz derdi.” Diye konuştu.
 
HG
 
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.4499     EURO 7.1137     IMKB 88125     ALTIN 337,580    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by