SP KABUK YÖNETİMİ SURİYE'DE İSRAİL’E DESTEK VERİYOR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil yazdı.

05 Ocak 2019 Cumartesi 09:49 < GÜNDEM
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in yazısı...

Suriye'de her etnik ve dini grup varlığı oranında temsil edilmeli diyen Türkiye kadar Kürtleri savunan yok da duyan, bilen kim? İsrail'in terör fabrikaları PKK/PYD örgütleri Kürtlere kimlik bile vermeyen Esat rejimi ile Türkiye'ye karşı ittifak arayışında!

Türkiye Suriye'nin siyasi bütünlüğünü ve her kesimin yönetime katılacağı sosyal dengeye dayalı bir adil düzen istiyor. Saadet Partisi kabuk yönetimi adil bir düzen değil, Suriye'yi terör örgütleriyle bölmeye yönelik İsrail politikalarını destekliyor!

Saadet Partisi kabuk yönetiminin Şam'a gidip ziyaret ettiği katil Esat'la terör örgütü PKK/PYD de ittifak arayışında! Bu nedir? Devşirme İngiliz Temel adil bir düzen isteyen Türkiye'ye değil; Suriye'yi PKK/PYD'ye böldürmek isteyen İsrail'e destek veriyor!

Devşirme İngiliz Temel'in itirazı İsrail'in 40 yıldır Golan Bölgesini işgaline değil; Türkiye'nin PKK/PYD terörü ile mücadelesine! Devşirme İngiliz Temel ne dese ne yapsa itirazsız boyun eğen Saadetçilere değil Millî Görüş, bir inek işkembesi emanet edilemez!

Sanılıyordu ki Millî Görüş partileri bölünürken kötüler gidip iyiler kalıyor. Meğerse geriye iyiler değil, ıskartalar kalmış!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil'in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
Etiketlerzeki geçkil siyonizm israil saadet partisi
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.2384     EURO 6.8405     IMKB 105994     ALTIN 317,534    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by