TEDBİR ALINMASI GEREKTİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

10 Temmuz 2019 Çarşamba 18:27 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


Tek çare; CB Erdoğan 2023'te aday olmayacağını açıklayıp AKP'yi kongreye götürerek yeni yönetimin oluşmasına öncülük yapmalıdır. AKP'de haklı-haksız denmeden Reis'ten yana olunmasını anlıyorum. Ama artık ayağının altından toprak kayıyor, seçmen terk ediyor.

Erdoğan'ın yürüttüğü 7 Haziran Seçiminde AKP iktidardan düştü. Davutoğlu'nun yürüttüğü kampanyayla 1 Kasım'da tekrar iktidar oldu.

Yoğun yıkıcı kampanyalar sonucu Erdoğan'ın toplumsal desteği %30'lara düştü. Düşüş trendi sürüyor. Erdoğan değil AKP kurtarılmalı.

Siyasette başarının haklı olmaktan daha önemli görüldüğü malum. Eyvallah. Ama Erdoğan üst üste seçim başarısızlığı yaşıyor! Benim gönlüm Erdoğan'ın 2023'de CB seçilmesinden yana. Ama aklım bunu mümkün görmüyor...

Tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum. Şu soru cevap bekler: Erdoğan 2023'te CB seçilemezse AKP Genel Başkanlığı görevini sürdürür mü? Sürdürse doğru olur mu?

CB Erdoğan Hak-İş Kongresinde konuştu, dinledim. Olup biteni yok farz ediyor. Nereye kadar giderse havasında. Tedbir düşünmüyor. Erdoğan 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinde başarı getirmeyen söylemini tekrarlamaya devam ediyor. Yeni bir söylem denemesi lazım.

Ortadaki gerçeklerin ifade edilmesine fitne çıkarmak deniyor. Hepimiz kafamızı kuma gömelim fitne çıkmasın ama onca kum nerde?
 
SAADET 31 MART VE 23 HAZİRAN’IN EN KAYBEDENİ

Saadet Partisi 31 Mart ve 23 Haziran seçimlerinin en kaybedeni. Karazangoçoğlu ve kabuk yönetim oralı değil. Böyle gitmez. #KIYAM. Karazangoçoğlu ve kabuk yönetime Millî Görüş'ün temsilcisi Saadet Partisi'ne ihanetin hesabını sormak için #KIYAM! Saadet Partisi Hak Dava Millî Görüş'ün temsilcisidir. Hak adına ihanete karşı #KIYAM ediyoruz. Allah yardım edecek ve başaracağız.
 
PSİKOLOJİK HARP İNANMAYIN!

Ben beni bileli jeologlar İstanbul'da büyük bir deprem bekliyorlar bir yere de gitmiyorlar. Bu psikolojik harp taktiği; inanmayın!
 
BİR BİT YENİĞİ

CB Erdoğan'ın Ali Babacan'ı kabul edip görüşmesi, açıkladığı diyaloğu siyasi hayatın normal akışına uymuyor! Bir bit yeniği var.
 
YAHUDİ SÖZLÜĞÜ:

Yahudi sözlüğü: "Bağımsız"; küresel güce bağlı. "Tarafsız"; Yahudi'nin adamı. "Diktatör"; Yahudi'yi dinlemez. Büyük adam; Yahudi.
 
(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0485     EURO 6.5545     IMKB 120792     ALTIN 307,419    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by