Anasayfa » Teknoloji
Facebook hesabınızı nasıl silersiniz?
Ünlü sosyal ağ sitesi Facebook'un sorumsuz yönetim şeklinden ve yanlış kararlarından bıkıp hesabınızı kapatmak istiyorsanız. Bu yazı tam size göre.
Facebook'daki bilgileriniz ne kadar güvende?
Geçtiğimiz günlerde Facebook'ta ortaya çıkan güvenlik sorunu nedeniyle şirketin üst düzey yöneticileri özel bir toplantı yaptı. İşte o toplantıyla ilgili detaylar:
Her Resminiz 3D Olacak
Avatar'la başlayan 3D furyası son hız devam ediyor. Artık 3D için Hollywood'a muhtaç değilsiniz. 3D Journal programı ile istediğiniz fotoğrafı üçüncü boyuta geçirin!
Facebook'ta skandal güvenlik açığı
Facebook'ta, kullanıcıların, arkadaşlarının canlı sohbetlerini okuyabildiği ve beklemekte olan arkadaşlık tekliflerini görebildiği bir güvenlik açığı ortaya çıktı.
Çocuklarınız için güvenli siteler
İnternet çocuklar için zararlı, evlatlarımız sanal dünyada zehirleniyor demeyin! Ebeveynler ve çocukları için eğitici içeriğe sahip siteleri biraraya getirdik.
Microsoft'un raporu: Türkiye virüsler ülkesi
Microsoft tarafından ilk kez Türkçe yayınlanan Güvenlik İstihbarat Raporuna göre Türkiye, dünyada bilgisayarlara en çok virüs bulaşan ülke. 2009'un ikinci yarısında her bin bilgisayardan 20'sine tehlikeli virüs bulaştı.
Trafik tescilde yeni sisteme geçiliyor
1 Mayıs 2010 tarihinden itibaren 2. el araç devir işlemlerinde yeni sisteme geçiliyor.
DivX altyazılarını adam eden program
Filmlerinize ve dizilerinize bulduğunuz alt yazılar görüntüye oturmuyor mu? Time Adjuster ile görüntüyle senkronize gitmeyen alt yazıları basitçe videoya uygun hale getirebilirsiniz. Detay ve download için TIKLAYIN!
Google sansürcü ülkeleri ifşa etti
Google, dünya genelinde kendilerinden hangi ülkenin ne kadar sıklıkla kullanıcı bilgisi ya da sansür istediğini ilk kez açıkladı.
Volkanik patlama uçuşları niye etkiler?
eçtiğimiz hafta içerisinde etkilerini gösteren Eyjafjallajökull Yanardağı'nın patlaması, birçok uçak seferinin iptal edilmesine sebep oldu. Peki hiç düşündünüz mü uçaklar niye sadece küllerin arasından geçemiyor diye?
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7629     EURO 7.3503     IMKB 93225     ALTIN 358,587    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by