Anasayfa » Teknoloji
CCleaner 2.20.920 sürümünü ücretsiz indirin!
Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyalardan sizi kurtaran CCleaner 2.20.920 sürümünü indirin!
Bilgisayarı en çok ne için kullanıyoruz?
Türkiye Bilgisayar Kullanım ve Tutum Araştırması'nın sonuçları ilginç veriler ortaya koydu. Kullanıcılar, bilgisayarda en çok müzik indiriyor, sonra sırayla e-mail, internette sörf ve chat geliyor.
Oyun oynatan sitelere erişim engeli
Sanal kumarla mücadele çerçevesinde son 3 yılda, internette oyun oynatan 121 siteye erişim engellendi.
Göktaşı dünyaya teğet geçmiş
Geçen Cuma küçük bir göktaşının Dünya'yı yalnızca 14 bin kilometre mesafeden sıyırıp geçtiği ve astronomların bunu yalnızca 15 saat önce farkettikleri ortaya çıktı.
Yeni dinozor türü bulundu
Bilim adamları, Güney Afrika'da yeni dinozor türü keşfedildiğini bildirdi. Arka bacakları üzerinde yüpüyer dinozor türünün boyunun 1.7 cm olduğu tahmin ediliyor.
Cebinizin kapanmaması için son gün!
Bilgi ve belgelerinde eksiklik ve yanlışlık bulunan GSM abonelerinin ilgili işletmeciye başvurarak belgelerini tamamlamaları için bugün son gün.
Uzayı Chandra Gözlemevinden Görün-GALERİ
NASA'nın 23 Temmuz 1999'da kurduğu Chandra X-Işınları Gözlemevi bugüne kadar birçok önemli keşfe imza attı.
En kötü bilgisayar virüsü Conficker
Bilgisayar kullanıcılarının bir dönem kabusu haline gelen tehlikeli Conficker virüsünün, dünya çapında hala en çok görülen kötü amaçlı yazılım olduğu belirlendi.
Messenger, Merkür ile 3. kez buluştu
Amerikan uzay aracı Messenger'ın Merkür (Utarit) ile 29 Eylül'deki 3. buluşması, Güneş'e en yakın ve en küçük gezegenin yüzeyinin neredeyse tamamının gözlenmesine olanak sağladı.
Çocuklarınızı anlamak için internet dilini öğrenin!
Şimdiki çocukların yeni bir dili daha var:İnternet dili. Ruh hallerini yansıtmak için "Nbr, ii misin?" diyorlar, değişik simgeler kullanıyorlar. Çocuklarını anlamak isteyen anne ve babalara...
DÖVİZ KURLARI
USD 6.7005     EURO 7.2349     IMKB 89553     ALTIN 349,883    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by