Anasayfa » Teknoloji
Netbook'a rakip Nettop vitrinlerde
Masaüstünde daha fazla yere ihtiyaç duyanlara hitap eden Nettop'lar piyasaya çıkmaya başladı.
iPhone'daki güvenlik açığı için yama
Apple firması, iPhone'da SMS mesajlaşma sisteminde bulunduğu bildirilen güvenlik açığı için ücretsiz yama yayımladı.
'iPhone'larda büyük güvenlik açığı
iPhone marka telefonlarda önemli bir güvenlik hatası bulan uzmanlar, dünya çapındaki 21 milyon adet iPhone istismar edilebileceği uyarısında bulundu.
Bu açığı yarın mutlaka kapatmalısınız!
Microsoft'un her ay yayınladığı yamalar, bazen hayati önem taşıyabiliyor. Resmi ağızlardan duyurulan önemli bir açık, yarın (Salı günü) yayınlanacak yama ile kapatılacak. İşte detaylar...
Bioenerjili fırınlar elektrik üretecek
Bilim adamları, bioenerji ile çalışıp ısıyı sese, sesi de elektrik enerjisine dönüştüren fırının test çalışmalarını tamamladı.
Jüpiter'de kıyamet gibi çarpışma
Jüpiter'e Dünya büyüklüğünde bir gök cismi çarptı. Jüpiter'de Dünya büyüklüğünde iz bırakan çarpışmayı NASA da doğruladı. Görüntü kıyamet senaryolarını aratmıyor...
Hayatımız MSN olmuş! İşte araştırma!
Microsoftun 31 binin üzerinde Windows Live Messenger ve Windows Live Hotmail kullanıcısıyla gerçekleştirdiği araştırmanın sonuçları oldukça ilginç.
İnsanın kan ve doku DNA'sı farklı
Genetik konusunda tüm araştırmaların ve verilerin yeniden gözden geçirilmesi gerektirebilecek bilimsel keşfe göre insanın kanındaki ve dokusundaki DNA'lar aynı değil!
Microsoft'tan Office'i kaldırın uyarısı
Amerika'da hackerler Microsoft Office programı yüklü bilgisayarlara saldırı başlattı. Microsoft'a göre tehdit altındaki Office versiyonları şöyle:
Office 2010 gün yüzüne çıktı
Microsoft, uzun zamandır beklenen tanıtımı yaparak, Office 2010'u gün yüzüne çıkardı. Hem web hem de masaüstü uygulamalarının detayları burada.
DÖVİZ KURLARI
USD 6.0485     EURO 6.5545     IMKB 120792     ALTIN 307,422    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by