TOPLUM GERÇEKLERLE DEĞİL ALGILARLA YÖNETİLİR

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…

22 Mayıs 2019 Çarşamba 16:09 < ZEKİ GEÇKİL
-
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in yazısı…


Kemalizm'in komünistlere etmediği kalmadı; komünistler hep Kemalist! CHP'nin Kürtlere yapmadığı kalmadı; HDP ile CHP müttefik! DP iktidarının çıkardığı TCK 163. Maddesi en çok Nurcuları cezaevlerine koydu; Nurcular DP'yi hala hararetle savunuyorlar.

TCK 163. Maddesi Demirel liderliğindeki AP iktidarında da en çok Nurculara uygulandı; Nurcular ona Nurlu Süleyman diyorlardı. Tek parti CHP iktidarı Dersim'de vahşi katliam yaptı. Tunceli'de yakın zamana dek yalnız CHP seçim kazanıyordu. Hala çok güçlü.

DP iktidarı Anıtkabir'i yaptı, Atatürk'ü koruma kanununu çıkarttı. CHP'nin sildiği resmini paraya koydu. Atatürkçüler hep CHP'li! Bütün bu akla ziyan durumlar öğretinin, illüzyonun, hipnotizmanın gücünü gösteriyor. Toplum gerçeklerle değil algılarla yönetilir.

DP ve AP iktidarlarında TCK 163. Madde mahkûmu Nurcular, irtica yüz kızartıcı suç sayıldığından genel af kapsamına hiç alınmadılar. CHP-MSP Hükümetinin çıkardığı genel af kapsamına ilk kez 163 mahkûmları da alındı. Nurcular Erbakan'a yeşil komünist dediler. (Nedeni de daha sonra AYM'ne yapılan başvuru üzerine TCK 141-142 maddelerinden mahkûm olan komünistlerin de af kapsamına alınmasıydı!)

Nurcuları Demirel'e hayran, Erbakan'a düşman eden; Masonların Nurcular için çıkarttığı Yeni Asya Gazetesinin yayınlarıydı. Medya/akademiya illüzyonlarıyla hipnotize edilen Nurcular Morrison Demirel'e Nurlu Süleyman; Erbakan'a Yeşil Komünist diyorlardı!

(*) Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Zeki Geçkil’in sosyal medya paylaşımlarından derlenmiştir.

O.G.
YORUM EKLE
    YORUMLAR
DÖVİZ KURLARI
USD 6.6029     EURO 7.2441     IMKB 89644     ALTIN 335,674    
Expression #1 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'Awhaber_elaziggundem.c.id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by